reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej;) byłam dziś na wizycie 1820 g;) wszystko narazie w porządku oby tak dalej;) poczytałam o szczepienie przeciw krzsztuscowi i Pani wypisala mi skierowanie powiedziala ze do 36 tygodnia powinnam nie muszę wykonać. Podobno te szczepienia są rekomendiwane Ale ciężko z dostępnością. To tak informacyjnie;)
A ja teraz mam jakiś ciężki okres bo mam taką zgage...Tak pali zwłaszcza w nocy; (
 
reklama
Hej;) byłam dziś na wizycie 1820 g;) wszystko narazie w porządku oby tak dalej;) poczytałam o szczepienie przeciw krzsztuscowi i Pani wypisala mi skierowanie powiedziala ze do 36 tygodnia powinnam nie muszę wykonać. Podobno te szczepienia są rekomendiwane Ale ciężko z dostępnością. To tak informacyjnie;)
A ja teraz mam jakiś ciężki okres bo mam taką zgage...Tak pali zwłaszcza w nocy; (
A w którym tygodniu jesteś ? Mi tez zgaga bardzo doskwiera właśnie od paru dni , zaczynam 34 tc
 
Hej;) byłam dziś na wizycie 1820 g;) wszystko narazie w porządku oby tak dalej;) poczytałam o szczepienie przeciw krzsztuscowi i Pani wypisala mi skierowanie powiedziala ze do 36 tygodnia powinnam nie muszę wykonać. Podobno te szczepienia są rekomendiwane Ale ciężko z dostępnością. To tak informacyjnie;)
A ja teraz mam jakiś ciężki okres bo mam taką zgage...Tak pali zwłaszcza w nocy; (
Mi się cofa pokarm właśnie, zwłaszcza jak zjem i sie położe, czuje w przełyku jak zalega, czasem pali.
 
Hej;) byłam dziś na wizycie 1820 g;) wszystko narazie w porządku oby tak dalej;) poczytałam o szczepienie przeciw krzsztuscowi i Pani wypisala mi skierowanie powiedziala ze do 36 tygodnia powinnam nie muszę wykonać. Podobno te szczepienia są rekomendiwane Ale ciężko z dostępnością. To tak informacyjnie;)
A ja teraz mam jakiś ciężki okres bo mam taką zgage...Tak pali zwłaszcza w nocy; (
Jejku. Mam tak drugi tydzien. Bol niesamowity zwlaszcza w nocy. Moge spac tylko na lewym boku a i tak pol nocy łaze. Troszke pomaga zimne mleko ale tylko troszke. I to mimo tego ze staram sie na noc nie jesc
 
Jejku. Mam tak drugi tydzien. Bol niesamowity zwlaszcza w nocy. Moge spac tylko na lewym boku a i tak pol nocy łaze. Troszke pomaga zimne mleko ale tylko troszke. I to mimo tego ze staram sie na noc nie jesc
A próbowałaś migdały jeść ? Podobno pomaga , moja bratowa w ciazy z bliźniakami tylko tym się ratowała
 
Hej, dziewczyny! Czy któraś z Was też zmaga się z bólami miednicy? Ja od tygodnia mam doskwierające bóle w prawym stawie krzyżowo-biodrowym, ledwo chodzę, dotykam na prawą nogę. Do tej pory czulam się naprawdę nieźle, ale teraz ten ból wyłącza mnie praktycznie z aktywności :(
 
reklama
Do góry