reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
20200720_161915.jpg

To moje wyniki z dzisiaj
 
Właśnie takie punktowe pulsowanie, bardziej na dole brzucha. Wydaje mi się, że to raczej nie ruchy.
Mi cały brzuch pulsuje jak leżę na plecach, więc po prostu to chyba tętnica tak tętni - wcześniej tego nie miałam a w ciąży jest zwiększony przepływ krwii, więc pewnie dlatego [emoji848] a dzidziuś jak kopie to czasem koło pępka, czasem poniżej zależy jak mu tam się ułoży a czkawka to nie wiem jak się objawia [emoji848]
 
Cześć dziewczyny :) włączył mi się syndrom wicia gniazda... Najchętniej kupiłabym wszystko już natychmiast 🙈 niech mnie ktoś powstrzyma!!! Ale staram się nie przekraczać budżetu. Ustaliłam sobie 500-600zl miesięcznie i muszę wytrzymać 🤷🏼‍♀️
Zazdroszczę wam że już jesteście po glukozie...
 
Ja Ci niestety nie pomogę bo póki co trochę przerabiam mieszkanie, zmieniam meble a dziś kupiliśmy suszarkę do ubrań więc u mnie wicie gniazda na potęgę. O łóżeczku myślę ciągle ale na razie nie ma jeszcze na nie miejsca.
Cześć dziewczyny :) włączył mi się syndrom wicia gniazda... Najchętniej kupiłabym wszystko już natychmiast [emoji85] niech mnie ktoś powstrzyma!!! Ale staram się nie przekraczać budżetu. Ustaliłam sobie 500-600zl miesięcznie i muszę wytrzymać [emoji2372]
Zazdroszczę wam że już jesteście po glukozie...
 
reklama
Do góry