reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzięki. Czuje się względnie dobrze. Chociaż już czuje że mam brzuszek i mniej mam czasem siły. Ale roboty w domu mam tyle że za wiele nie poleguje [emoji3]. A Ty jak się czujesz? Brzuszek już duzy?[emoji3]
Innej opcji nie widzę [emoji6] takie cuda muszą mieć happy end [emoji16] A jak sie czujesz w ogóle?
 
reklama
bo mam wynik bakteriuria: 10^3 i nic więcej. nie wiem czy to dobrze? czy za dużo? nie ma tam nic napisane, jaka to bakteria. Ty miałaś tam coś opisane?
Mnie nie wyszły żadne bakterie w końcu ani w badaniu ogólnym ani w posiewie. Okazało się, że za pierwszym razem źle pobrałam próbkę moczu i w pierwszym badaniu ogólnym wyszły dość liczne bakterie. Dlatego powtarzałam badanie i dla spokoju zrobiłam sobie posiew od razu.
 
Wynik posiewu moczu powinien wyglądać tak. Zdjęcie pochodzi z Internetu.
Powinna być informacja co wychodowano i jakiej ilości i ewentualnie antybiogram jeśli był zmęczony ( czyli czym to co wyszło będzie można leczyc)
No to nie wiem, czy sobie jaja robią, że tam nic nie jest napisane. Chyba, że dalsza część wyniku pojawi się jutro, bo czasem widzę, że diagnostyka na tury podaje.
Screenshot_20200715-184153_Chrome.jpeg
 
Jutro czeka mnie test obciazenia glukoza 😐 kupiłam sobie o smaku cytrynowym, mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianek 🤢🤢
Dziewczyny a mam takie pytanie.
Jakiej firmy będziecie kupowały kosmetyki dla maluszków? 😉

Ja tez jutro jadę na glukoze i tez kupiłam cytrynową 😉 mi bratowa poleca emolium ale słyszałam ze z rossmanna są dobre
 
Część dziewczyny, pisałam tu na samym początku w marcu bodajże, co jakiś czas wchodziłam ale takie tempo ze nie moglam się wbić w rozmowę [emoji14] wiem że część dziewczyn przeszła na zamknięta grupę, więc teraz jest tu chyba? [emoji28] was mniej i będzie łatwiej. Dla ułatwienia przypomnę to moja druga ciąża, w domu siedzi ze mną prawie 3latek. Jestem z Leszna (Wlkp) spodziewam sie dziewczynki [emoji3] tak tak widziałam kilka postów wyżej ze same księżniczki [emoji28] aczkolwiek mój ginekolog mowi ze na 95procent i ze z 5procent można jeszcze zrobić chłopca także tego [emoji849] czy tylko moje dziecko takie duże około 700g [emoji33] mam 24tc

Gratuluje 😊 ja wczoraj miałam połówkowe 20 tydzień 4 dzień i waży 410 gram i ponoć też sporo. Ja mam wahania cukru jestem jeszcze przed krzywą, ale czasem ponoć cukier „pompuje” wagę dziecka.
 
reklama
Do góry