reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, trzymam kciuki za to, żeby wszytsko było w porządku na badaniach :) czekam na wieści :)
Już zaczynałam się trochę martwić, że mój bombel trochę za spokojny coś jest ostatnio ale wlaśnie się obudzil i przywitał się z matką kopniakiem 😍
Miód na moje serce ❤❤❤❤
 
Ja po wizycie. Mam straszne wyniki krwi. Już zakupiłam żelazo. Okazało się, że mam jednak łożysko na tylniej ścianie zachodzące na szyjkę. Więc taka oto niespodzianka. Dzidzia waży ok 260 g. Połówkowe w następnym tygodniu :-)
A ja niestety przekroczyłam magiczne 50 kg :-/
 
Ostatnia edycja:
@Padarka, moja gin już mi od poczatku 2 trymestru kazała brać żelazo, i tak z rana mam dawkę 20 mg jonów żelaza II generacji, a po południu 80 mg jonów III generacji. Nie mam poj3cia co to oznacza ale tak na mnie podziałało, że wyniki nie są idealne ale nie spadają ale moja przemiana materii nie istnieje :p
@Bubuś czujemybsie dobrze ale poda deszcz więc i spadnie mnie dopada wiec wyjechala 2 malutka kawka :p
 
reklama
Ja po wizycie. Mam straszne wyniki krwi. Już zakupiłam żelazo. Okazało się, że mam jednak łożysko na tylniej ścianie zachodzące na szyjkę. Więc taka oto niespodzianka. Dzidzia waży ok 260 g. Połówkowe w następnym tygodniu :-)
A ja niestety przekroczyłam magiczne 50 kg :-/
50kg w sensie, że tyle ważysz? Oddam Ci tak z 10kg od siebie, co Ty na to?? Ja mam 74kg na wadze :/
Moje poprzednie wyniki były jak nie w ciąży 😂 za dobre podobno. Zobaczymy co będzie tym razem ale jeszcze trochę do wizyty.
 
Do góry