reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Współczuję... też miałam chwilowe napinki ale trwało to Max 2-3 min. i puszczało.
Dzisiaj też przesadziłam z ruchem, 2 tygodnie temu rwa kulszowa i porażenie lewej nogi A dzisiaj poszlo na prawą... na szczęście nie jest tak źle i jak zaczęło boleć to akurat bylam w sklepie z wozkami to stwierdziłam, że rozchodzę, zrobilam jeszcze zakupy I obiad ale zmywał już mój mąż :p
Teraz leżę jak rozgwiazda A jutro połówkowe :D
Powodzenia na połówkowym. Ale to szybko minęło, ta pierwsza połowa. Teraz wszystkie będziemy po kolei wizytować 8-)
 
reklama
Wszystko w porządku :)
Rośnie uparte stworzenie, nie chciał się mały pokazać i skakałam w gabinecie przez 40 min, spacer i jeszcze raz USG ale udało się wszystko sprawdzić :)
Waży całe 420g więc jest dosyć duży, ale ja mam 178 cm wzrostu, sama urodzilam się jako klocek więc to nic dziwnego :)
 

Załączniki

  • 20200623_184702.jpg
    20200623_184702.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 93
  • 20200623_184616.jpg
    20200623_184616.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 89
Śliczne zdjęcia gratulacje. [emoji3]
Wszystko w porządku :)
Rośnie uparte stworzenie, nie chciał się mały pokazać i skakałam w gabinecie przez 40 min, spacer i jeszcze raz USG ale udało się wszystko sprawdzić :)
Waży całe 420g więc jest dosyć duży, ale ja mam 178 cm wzrostu, sama urodzilam się jako klocek więc to nic dziwnego :)
 
I jak tam dzisiaj? Lepiej uspokoił się brzuch?
Na pewno będzie dobrze.
Leżę z napiętym podbrzuszem. Boli trochę. Trochę za bardzo. Przesadziłam dziś chyba z ruchem... Wysłałam mojego po nospe.
Mam wrażenie że macicę mam nie na środku tylko przesuniętą jakby w prawo. czuć już wyraźnie, że dochodzi do pępka...
 
Wszystko w porządku :)
Rośnie uparte stworzenie, nie chciał się mały pokazać i skakałam w gabinecie przez 40 min, spacer i jeszcze raz USG ale udało się wszystko sprawdzić :)
Waży całe 420g więc jest dosyć duży, ale ja mam 178 cm wzrostu, sama urodzilam się jako klocek więc to nic dziwnego :)
Jejku slicznosci 🥰 ja mam wizytę w czwartek i zobaczymy co tam siedzi w środku 😊
 
Wszystko w porządku :)
Rośnie uparte stworzenie, nie chciał się mały pokazać i skakałam w gabinecie przez 40 min, spacer i jeszcze raz USG ale udało się wszystko sprawdzić :)
Waży całe 420g więc jest dosyć duży, ale ja mam 178 cm wzrostu, sama urodzilam się jako klocek więc to nic dziwnego :)


Gratuluję, cudowne wiadomości. Az się serce raduje, ze jest wszystko dobrze. 😘
 
A poza tym to, zapisałyście się na szkołę rodzenia? Pewnie doświadczona mamy już tego nie potrzebują :) a ja w pierwszej ciąży czuje się kompletnie zielona :p
 
reklama
Do góry