reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Ostatni okres miałam 4 lutego, cykle średnio 27-28 dniowe, okres powinien być na początku tygodnia, nie doczekałam się [emoji6] W czwartek zrobiłam test - wynik pozytywny i pierwszą betę.
Od 2 miesięcy biorę euthyrox 50, w lutym robiłam tsh - wynik 1,6 czyli ok (wcześniej było ponad 4).
Endokrynolog powiedział, że jeśli zajdę w ciążę mam szybko zrobić tsh i do niej przyjść. I tutaj mam rozkminę - chce też zrobić drugą betę, endokrynolog przyjmuje w środy. Iść na betę w poniedziałek rano, od razu zrobisz tsh i zanieść wyniki w środę, czy iść w środę rano, zrobić betę i tsh, po południu endokrynolog?
Wiem, że stwarzam sobie problemy, ale to pierwsza ciąża, chce żeby było wszystko ok. Jak myślicie? Poniedziałek czy środa? Ma to jakieś znaczenie? [emoji12]
Do ginekologa na pierwszą wizytę jestem zapisana dopiero na 16.03, myślicie, że to nie za późno?
Z góry dziękuję za pomoc, trzymam za Was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze [emoji106] [emoji4]
Witaj. Z tą wizytą u gina nie na co się spieszyć. Wiem, że ciężko się doczekać bo sama tak mam. Ale jak pójdziesz za wcześnie i nie usłyszysz serducha to będzie stres czy wszystko w porządku. A koło 7-8 tyg już wszystko ładnie będzie widać :)
Dziewczyny. A wiec moje przeczucie bylo dobre. Dzis krwawie okropnie. Byla to ciaza biochemiczna 5 tydzien. Nie zamartwiam sie. Wyplakalismy sie juz no ale coz...licze na kolejny cykl [emoji4] powodzenia
Przykro mi :(
Też macie takie głupie sny? Od kilku dni codziennie coś mi się śni [emoji85] i to takie głupoty że masakra [emoji85]
Ja głupie sny miewam od zawsze. I zawsze bardzo realistycznie.
 
reklama
Wszystkiego najlepszego kobitki, żeby nasze ciąże były spokojne i bez żadnych komplikacji [emoji3059][emoji8][emoji8][emoji7][emoji512][emoji513][emoji511][emoji64][emoji253][emoji257]
Dziękuję i Tobie również Wszystkiego dobrego , spokojnej i bezproblemowej ciąży [emoji1768][emoji4][emoji3590][emoji257]
 
Nieśmiało do was dołańczam dziewczyny.
mieszkam w Szwecji.
Mam troje dzieci.
Poroniłam 1 lutego i wychodzi na to że w pierwszym cyklu udało się ponownie zajść w ciąże. Staram się podchodzić do tej ciąży spokojnie bo wszystko jeszcze może się zdarzyć ale w głębi serca bardzo się cieszę i pragnę by tym razem wszystko było dobrze.
Termin wychodzi na 7listopada więc aktualnie 5 tydz i 1 dzień.
Niech ten dzień kobiet okazał się dla nas wszystkich szczęśliwy
 
Ostatnia edycja:
Nieśmiało do was dołańczam dziewczyny.
Jestem Natalia mam 31 lat pochodzę z woj. Pomorskiego ale mieszkam w Szwecji.
Mam troje dzieci. 12lat, 11lat i 1,5roczku.
Poroniłam 1 lutego i wychodzi na to że w pierwszym cyklu udało się ponownie zajść w ciąże. Staram się podchodzić do tej ciąży spokojnie bo wszystko jeszcze może się zdarzyć ale w głębi serca bardzo się cieszę i pragnę by tym razem wszystko było dobrze.
Termin wychodzi na 7listopada więc aktualnie 5 tydz i 1 dzień.
Niech ten dzień kobiet okazał się dla nas wszystkich szczęśliwy

Gratuluje pięknych dwóch kreseczek [emoji7]i życzę spokojnej ciąży
 
Nieśmiało do was dołańczam dziewczyny.
Jestem Natalia mam 31 lat pochodzę z woj. Pomorskiego ale mieszkam w Szwecji.
Mam troje dzieci. 12lat, 11lat i 1,5roczku.
Poroniłam 1 lutego i wychodzi na to że w pierwszym cyklu udało się ponownie zajść w ciąże. Staram się podchodzić do tej ciąży spokojnie bo wszystko jeszcze może się zdarzyć ale w głębi serca bardzo się cieszę i pragnę by tym razem wszystko było dobrze.
Termin wychodzi na 7listopada więc aktualnie 5 tydz i 1 dzień.
Niech ten dzień kobiet okazał się dla nas wszystkich szczęśliwy
Witam [emoji3526][emoji3526]
 
reklama
Do góry