reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Drogie Panie! Z okazji Dnia Kobiet życzę nam wszystkim samych cudownych chwil i dużo uśmiechu na twarzy [emoji173]
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Ostatni okres miałam 4 lutego, cykle średnio 27-28 dniowe, okres powinien być na początku tygodnia, nie doczekałam się [emoji6] W czwartek zrobiłam test - wynik pozytywny i pierwszą betę.
Od 2 miesięcy biorę euthyrox 50, w lutym robiłam tsh - wynik 1,6 czyli ok (wcześniej było ponad 4).
Endokrynolog powiedział, że jeśli zajdę w ciążę mam szybko zrobić tsh i do niej przyjść. I tutaj mam rozkminę - chce też zrobić drugą betę, endokrynolog przyjmuje w środy. Iść na betę w poniedziałek rano, od razu zrobisz tsh i zanieść wyniki w środę, czy iść w środę rano, zrobić betę i tsh, po południu endokrynolog?
Wiem, że stwarzam sobie problemy, ale to pierwsza ciąża, chce żeby było wszystko ok. Jak myślicie? Poniedziałek czy środa? Ma to jakieś znaczenie? [emoji12]
Do ginekologa na pierwszą wizytę jestem zapisana dopiero na 16.03, myślicie, że to nie za późno?
Z góry dziękuję za pomoc, trzymam za Was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze [emoji106] [emoji4]
Witamy i gratulujemy [emoji4] rób od razu w poniedziałek.
Dziewczyny. A wiec moje przeczucie bylo dobre. Dzis krwawie okropnie. Byla to ciaza biochemiczna 5 tydzien. Nie zamartwiam sie. Wyplakalismy sie juz no ale coz...licze na kolejny cykl [emoji4] powodzenia
Kochana ściskam mocno i trzymam mocno kciuki na następny cykl [emoji8]
 
reklama
Też macie takie głupie sny? Od kilku dni codziennie coś mi się śni [emoji85] i to takie głupoty że masakra [emoji85]
 
Też macie takie głupie sny? Od kilku dni codziennie coś mi się śni [emoji85] i to takie głupoty że masakra [emoji85]

U mnie to samo jak mi się rzadko kiedy coś przyśni to teraz co noc i to takie historie dziwne albo jakieś koszmary ze budzę się wyczerpana przez to wszystko i do tego od kilku dni brzuch mnie pobolewa niby nie jest to mocny bol ale jednak tak cmi i przeszkadza to
 
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Ostatni okres miałam 4 lutego, cykle średnio 27-28 dniowe, okres powinien być na początku tygodnia, nie doczekałam się [emoji6] W czwartek zrobiłam test - wynik pozytywny i pierwszą betę.
Od 2 miesięcy biorę euthyrox 50, w lutym robiłam tsh - wynik 1,6 czyli ok (wcześniej było ponad 4).
Endokrynolog powiedział, że jeśli zajdę w ciążę mam szybko zrobić tsh i do niej przyjść. I tutaj mam rozkminę - chce też zrobić drugą betę, endokrynolog przyjmuje w środy. Iść na betę w poniedziałek rano, od razu zrobisz tsh i zanieść wyniki w środę, czy iść w środę rano, zrobić betę i tsh, po południu endokrynolog?
Wiem, że stwarzam sobie problemy, ale to pierwsza ciąża, chce żeby było wszystko ok. Jak myślicie? Poniedziałek czy środa? Ma to jakieś znaczenie? [emoji12]
Do ginekologa na pierwszą wizytę jestem zapisana dopiero na 16.03, myślicie, że to nie za późno?
Z góry dziękuję za pomoc, trzymam za Was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze [emoji106] [emoji4]
Gratki :)
Ja w poniedzialek robilabym bete tsh i ft4
 
Mi tez sie glupoty snia...
A co rano wstaje cala rozemocjonowana przez... koronowirusa. Paralizuhe mnie strach. I ze nie ma badan na kobietach w pierwszym trymestrze. Glupia ja
 
Dziewczyny. A wiec moje przeczucie bylo dobre. Dzis krwawie okropnie. Byla to ciaza biochemiczna 5 tydzien. Nie zamartwiam sie. Wyplakalismy sie juz no ale coz...licze na kolejny cykl 😊 powodzenia

Dziewczyny. A wiec moje przeczucie bylo dobre. Dzis krwawie okropnie. Byla to ciaza biochemiczna 5 tydzien. Nie zamartwiam sie. Wyplakalismy sie juz no ale coz...licze na kolejny cykl 😊 powodzenia
Trzymam kciuki za kolejny cykl. Powodzenia. 😘
 
reklama
Też macie takie głupie sny? Od kilku dni codziennie coś mi się śni [emoji85] i to takie głupoty że masakra [emoji85]
Ja mam. Śniło mi się że kupowałam ciscw aptece i pani powiedziała że mam zaczekać bo dostanę gratis. Przyniosła go w częściach i jak złożyła okazało się że gratisem była klatka z siankiem i ziarenkami a w środku były dwie świnki morskie 😂
 
Do góry