reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Ewa moi chyba już mają proponowane wystawione. Ale u znajomej na 15.06 sprawdzian zapowiedziany
U nas narazie cisza a ocen mają sporo więc jest z czego wystawić.
Nie mam już pomysłu na obiady... Podrzućcie coś. Dzisiaj mam cukiniową z grzankami i na obiad fast food. Frytki i nugetsy z Lidla[emoji85] [emoji23]
 
reklama
U nas narazie cisza a ocen mają sporo więc jest z czego wystawić.
Nie mam już pomysłu na obiady... Podrzućcie coś. Dzisiaj mam cukiniową z grzankami i na obiad fast food. Frytki i nugetsy z Lidla[emoji85] [emoji23]
Szybki chłodnik na jogurcie plus młode ziemniaki i sadzone jajko :)
 
Cześć
Mam trochę niestosowne pytanie czy wam też tak wypryszcza cyc[emoji39][emoji1787][emoji1787].
Ja zazwyczaj z tych mini biustów teraz są ogromne i wydaje mi się że w gorącą między nimi to się dzieje.
Ja też z tych małych biustów ale teraz to mój mąż slini się jak przebieram się w jego obecności :D
Na dekolcie mam kilka małych potówek ale za to na plecach armagedon....
 
Cześć :) wreszcie mam choć pół dnia w domu. Porobilismy zadania szkolne i przedsskolne, dwa prania wiszą. Dzieci mają dziś humory jak pogoda. Raz leje - raz grzeje.
Wczoraj miałam szkolenie online i po kilku godzinach siedzenia na tylku musiałam się rozruszać. A że mieliśmy awarie kanalizacji to była spora dziura do zasypiania, więc przerzuciłam jakieś 5 taczek ziemi łopatą. Myślałam, że dziś będę umierac przez zakwasy ale w sumie nic szczególnego nie czuje.
Za to naszlo mnie na słodkie i zjadam draże czekoladowe. Źle to się skończy.
Za godzinkę trzeba ruszać do pracy...
 
reklama
Ciekawe czy się sprawdzi i będzie dziewczynka :) Różnie to bywa :D może jeszcze będzie chłopiec haha
Ja miałam taką sytuację w poprzedniej ciąży, że na połówkowych dziewczynka a kilka tygodni później chłopiec. Teraz się dowiedziałam w 13 tygodniu, że na 90 procent dziewczynka, zobaczymy, czy w następnym tygodniu się potwierdzi.
 
Do góry