reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć! Chciałam się z Wami przywitać, jestem w pierwszej ciąży, termin na 13.11 :)
Niestety już w tej chwili walczę z cukrzycą ciążową, na tą chwilę dieta wystarcza.
Są tu jakieś krakowskie mamy?
 
reklama
Hey dziewczyny wiecie jaka maja wasze dzieci płeć?Mi lekarz na prenatalnych w połowie 12 tygodnia spojrzał między nogi i powiedział,ze dla niego to baba,a później gdy oglądał dziecko widział ze coś wystaje i znowu spojrzał pomiędzy nogi i stwierdził,ze chyba jednak chłopak.Widzicie tutaj babę czy chłopa?Zobacz załącznik 1124587
U mnie z pewnością stwierdził, że dziewczynka :)
 
Szkoda,ze u mnie nie stwierdził dokładnie jakiej płci będzie dziecko mimo,ze wszystko ładnie było widać 😕 Widzę masz termin na 13 ja na 14-15 😅
 
Szkoda,ze u mnie nie stwierdził dokładnie jakiej płci będzie dziecko mimo,ze wszystko ładnie było widać [emoji53] Widzę masz termin na 13 ja na 14-15 [emoji28]
Nie martw się. Mi na prenatalnych też nie powiedział. Stwierdził, że za wcześnie. Następnego dnia miałam wizytę u mojego prowadzącego. Popatrzył na wyniki USG, mówi wszystko pięknie a ja do niego ale panie doktorze nie wiem czy chłopak czy dziewczynka. Mówi do mnie, że to jeszcze za wcześnie... Zrobimy jeszcze USG. Przyłożył głowicę a tam na pierwszym planie pupa,pisiorek i klejnoty[emoji38] Wie Pani co? Jednak widać[emoji39] Tak się dowiedziałam. Do 14 tygodnia jak oglądałam zdjęcia faktycznie można się pomylić bo wyglądają prawie identycznie[emoji846]
 
Cześć! Chciałam się z Wami przywitać, jestem w pierwszej ciąży, termin na 13.11 :)
Niestety już w tej chwili walczę z cukrzycą ciążową, na tą chwilę dieta wystarcza.
Są tu jakieś krakowskie mamy?

Ja jestem okolicy Krakowa a w Krakowie prowadzę Centrum Noszenia ☺️
Miałaś jakieś objawy cukrzycy?
 
No właśnie ostatnio w prawie 15tygodniu byłam u lekarza i nawet nie starał się sprawdzić płci (stary sprzęt) i muszę czekać do połówkowych 😕 tutaj najbardziej wiać co jest pomiędzy nogami,ale i tak nadal nie wiem.Dla was na kogo to wyglada? Jest to moje pierwsze dziecko i sama nie wiem... od początku czułam dziewczynkę i każdy też na nią stawia,lekarz pierwsze co to stwierdził babę a potem,ze jednak coś wystaje i chyba chłop.. Dla porównania dodam ze osoba 2 lata temu była u tego samego lekarza i odrazu w tym samym czasie trwania ciąży stwierdził chłopa i potwierdziło się,a u mnie sam nie wie.
DB743194-3C97-4619-B939-A751914B43FF.jpeg
 
Ja niestety nie pomogę. Mi właściwie w żadnej ciąży żaden lekarz nie dał 100% pewności jaka jest płeć na tym etapie. Dopiero na połówkowych.
 
Coś czytałam że jak wyrostek jest do góry to chłopak a jak równolegle to dziewczyna. Mi to wygląda na chłopaka[emoji848]
 
reklama
Do góry