reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hey dziewczyny wiecie jaka maja wasze dzieci płeć?Mi lekarz na prenatalnych w połowie 12 tygodnia spojrzał między nogi i powiedział,ze dla niego to baba,a później gdy oglądał dziecko widział ze coś wystaje i znowu spojrzał pomiędzy nogi i stwierdził,ze chyba jednak chłopak.Widzicie tutaj babę czy chłopa?
743F9DBF-C072-4302-8034-F27AF1E195B2.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie na pierwszych prenatalnych powiedziała że na tym etapie dziecko jeszcze nie ma płci tylko wyrostek płciowy ale jak dla niej to facet 😁
 
Ja nie wiem czy mam brzuch ciążowy , czy opuchlizne głodowa ;p , ale czuje się strasznie bo pierwszy raz w życiu mam rozlany brzuch dosłownie . Nie jest taki jak w poprzednich ciazach że było widać że jest on ciążowy , tu wygląda dosłownie jakbym się pozadnie upasła..... 😂
Hehe, ja mam to samo, też taki brzydki rozlany brzuch, a poprzednio całkiem kształtna piłeczka. Moja kuzynka też tak miała. Pierwsza ciąża, brzuch jak piłeczka, od razu widać, że dziewczyna w ciąży. Po 11 latach zaszła w drugą ciążę i miała tak jakby trochę sadełka, jakby przytyła ale bardzo lekko. Jak szła na zwolnienie w pracy była w 8 miesiącu, wszyscy z pracy pytali co się z nią dzieje, dlaczego nie ma jej w pracy, nie mogli uwierzyć, że jest w tak zaawansowanej ciąży, bo nie było widać. Ja teraz mam brzuch mniejszy niż na tym samym etapie w poprzedniej ciąży, aż się zastanawiam, czy wszystko ok, bo z początku wystrzelił, a teraz od ponad 7 tygodni się nie powiększa.
Dzwonił do mnie lekarz z informacją na temat testu pappa i wszystko ok. Powiedział, że mam niższe ryzyko niż kobiety w moim wieku tych trzech zespołów genetycznych. Powiedział, że mogę przyjść na połówkowe też. Super, czemu nie. Więc mam 2 lipca połówkowe :-)
 
Hej dziewczyny.mam dosyć nietypowe pytanie do Was.Jak Wasz sen w ciąży? Czy śpicie dobrze? Ja od trzech dni mam koszmary ,a dzisiaj całą noc śniły mi się koty.Nie wierzę w sny ,ale tak mnie ten sen męczył ,że wcale nie spałam praktycznie.Wy też macie jakieś koszmary?
 
Hej dziewczyny.mam dosyć nietypowe pytanie do Was.Jak Wasz sen w ciąży? Czy śpicie dobrze? Ja od trzech dni mam koszmary ,a dzisiaj całą noc śniły mi się koty.Nie wierzę w sny ,ale tak mnie ten sen męczył ,że wcale nie spałam praktycznie.Wy też macie jakieś koszmary?
Ja miewam jakieś dziwne sny ale to nawet bez ciąży. Mimo to śpię normalnie i tylko rano pamiętam że coś mi się śniło.
 
Ja miewam jakieś dziwne sny ale to nawet bez ciąży. Mimo to śpię normalnie i tylko rano pamiętam że coś mi się śniło.
Ja się naczytałam w senniku że w ciąży sny o kotkach to zły znak i teraz będę przeżywać.Wizyta za tydzień :( Jak nigdy nie czytałam sennika to mnie coś podkusiło :(
 
Ja śpię średnio tzn bardzo mam lekki sen często się przebudzam i szczerze mówiąc rano czuje się zmęczona nie wypoczęta. A sny zawsze miałam bardzo rożne i dziwne i nie przywiązuje do tego zbyt dużej wagi.
Hej dziewczyny.mam dosyć nietypowe pytanie do Was.Jak Wasz sen w ciąży? Czy śpicie dobrze? Ja od trzech dni mam koszmary ,a dzisiaj całą noc śniły mi się koty.Nie wierzę w sny ,ale tak mnie ten sen męczył ,że wcale nie spałam praktycznie.Wy też macie jakieś koszmary?
 
Hej dziewczyny.mam dosyć nietypowe pytanie do Was.Jak Wasz sen w ciąży? Czy śpicie dobrze? Ja od trzech dni mam koszmary ,a dzisiaj całą noc śniły mi się koty.Nie wierzę w sny ,ale tak mnie ten sen męczył ,że wcale nie spałam praktycznie.Wy też macie jakieś koszmary?
Ja nie pamiętam moich snów. Za to bardzo często się budzę w nocy... Czasami po kilka razy. I już nawet nie chodzi o pęcherz. Nie wiem jak Wy ale ja już bym chciała listopad. A najlepiej grudzień[emoji39]
 
reklama
Do góry