reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny to jest takie przykre że takie rzeczy nam się przytrafiają.. Za każdym razem jak czytam o tym że macie krwawienie, przypominają mi się moje historie. Ale na szczęście nie każde takie zdarzenie kończy się tragicznie.
Poza tym jestem wściekła jak czytam o tym że w szpitalu nie robią żadnych badań i odsyłają przerażoną kobietę w ciąży która zgłosiła się z krwawieniem. Dramat..

Chociaż muszę wam powiedzieć że sama mam dzisiaj jakiś gorszy dzień. Boli mnie podbrzusze i nie wiem czy to jeszcze normalny objaw ciąży czy coś zaczyna się dziać. Mąż stara się mnie uspokoić ale przy każdym nawet.najmniejszym bólu zaczynam panikować.
Czy kiedyś mi to minie?
 
Dziewczyny to jest takie przykre że takie rzeczy nam się przytrafiają.. Za każdym razem jak czytam o tym że macie krwawienie, przypominają mi się moje historie. Ale na szczęście nie każde takie zdarzenie kończy się tragicznie.
Poza tym jestem wściekła jak czytam o tym że w szpitalu nie robią żadnych badań i odsyłają przerażoną kobietę w ciąży która zgłosiła się z krwawieniem. Dramat..

Chociaż muszę wam powiedzieć że sama mam dzisiaj jakiś gorszy dzień. Boli mnie podbrzusze i nie wiem czy to jeszcze normalny objaw ciąży czy coś zaczyna się dziać. Mąż stara się mnie uspokoić ale przy każdym nawet.najmniejszym bólu zaczynam panikować.
Czy kiedyś mi to minie?
Ja jestem dopiero na początku ciąży i olądając filmik na stronie babyboom ginekologa o objawach ciąży, gdzie mnie podbrzusze pobolewa to mówił że to też jest objaw ciąży
 
Ja jestem dopiero na początku ciąży i olądając filmik na stronie babyboom ginekologa o objawach ciąży, gdzie mnie podbrzusze pobolewa to mówił że to też jest objaw ciąży
No właśnie.. dlatego w sumie tak trudno mi odróżnić tą 'normę ' od tego co powinno niepokoić. A że z natury jestem panikarą to już się stresuje [emoji85]
 
reklama
Do góry