reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Brązowo to koniec krwawienia. Trzymam kciuki zeby wszytsko skończyło się dobrze
Oj kurcze z tym to roznie bywa.. U mnie dwa poronienia zaczely sie od brazowego delikatnego plamienia a potem przeszly w krew. Z kolei za trzecim razem tez zaczelam lekko plamic na brazowo i bylam juz pewna ze to koniec a okazalo sie ze to jakas stara zalegla krew, usg pokazalo bijace serduszko i na tamtą chwile wszystko bylo dobrze. Kazda kobieta inaczej przechodzi. Tez mam nadzieje ze u Piernik98 wszystko sie dobrze skonczy 💚
 
Oj kurcze z tym to roznie bywa.. U mnie dwa poronienia zaczely sie od brazowego delikatnego plamienia a potem przeszly w krew. Z kolei za trzecim razem tez zaczelam lekko plamic na brazowo i bylam juz pewna ze to koniec a okazalo sie ze to jakas stara zalegla krew, usg pokazalo bijace serduszko i na tamtą chwile wszystko bylo dobrze. Kazda kobieta inaczej przechodzi. Tez mam nadzieje ze u Piernik98 wszystko sie dobrze skonczy [emoji172]

Możliwe. Każde plamienie to mega stres. Pamietam bo milam kilka razy w poprzedniej ciąży
 
To chyba koniec. Zegnam sie z wami z przykroscia. Jesyesmy z nazeczonym bardzo zalamani. Zaczelam krwawic juz na brązowo. Nie udalo sie. Wiedzialam ze zajscie w ciaze w 1 cyklu jest zbyt cudowne zeby sie udalo
Kochana bardzo Ci współczuję, mam nadzieję że następnym razem się uda na 100%. Może to żadne pocieszenie ale my się staraliśmy 2lata z małymi przerwami, więc też trochę się naczekalismy a też teraz trzeba czekać i sprawdzać czy wszystko ok. Odpoczywaj kochana dużo [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Kochana bardzo Ci współczuję, mam nadzieję że następnym razem się uda na 100%. Może to żadne pocieszenie ale my się staraliśmy 2lata z małymi przerwami, więc też trochę się naczekalismy a też teraz trzeba czekać i sprawdzać czy wszystko ok. Odpoczywaj kochana dużo [emoji8][emoji8][emoji8]
Jestem jeszcze w szpitalu innym gdzie mnie zbadaja tam stwierdzil poprostu ze poronilam bez badan nic nawet nie zapytal o ta krew. Wiec moze jeszcze jie wszystko stracone...czekam narazie
 
Jestem jeszcze w szpitalu innym gdzie mnie zbadaja tam stwierdzil poprostu ze poronilam bez badan nic nawet nie zapytal o ta krew. Wiec moze jeszcze jie wszystko stracone...czekam narazie
Spokojnie poczekaj kilka dni, idź może do innego lekarza może prywatnie, zrób badania, trzymam kciuki aby to jednak nie było poronienie.
 
reklama
Pierniczku zaciskam żeby dobrze to się skończyło!

Ależ się dzisiaj napracowałam. [emoji3062] Zauwazylam, że szybciej się teraz męczę a jeszcze brzuch zaczął mnie znowu lekko pobolewać. Ledwo żyję [emoji17]
 
Do góry