reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny mam na liczniku 12t2d od wczoraj bolą mnie lędźwie , taki uciążliwy ten ból, ledwo coś można zrobić. Wczoraj byłam na wizycie ale mój gin jakby „się spieszył” i mam takie poczucie ignorancji z jego strony bo nic nie powiedział na to ze zgłaszam dolegliwości bólowe. Wcześniej miałam delikatne plamienie ale to takie mikro No i biorę cały czas luteinę. Macie , lub miałyście takie objawy w ciazy? W pierwszym trymestrze? Czy to coś się może dziać ?
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które są już po badaniach prenatalnych. Mam jutro i mega się stresuje. Co dokładnie będą mi robić? Tylko USG przez brzuch i zwykle, jedno badanie krwi? Nie będzie badania ginekologicznego? Nic związanego ze zdejmowaniem majtek?
 
Cześć dziewczyny, wiem że istnieje grupa zamknięta czy mogłabym prosić o dołączenie? Termin 23 listopada 😍
 
Pytanie do dziewczyn, które są już po badaniach prenatalnych. Mam jutro i mega się stresuje. Co dokładnie będą mi robić? Tylko USG przez brzuch i zwykle, jedno badanie krwi? Nie będzie badania ginekologicznego? Nic związanego ze zdejmowaniem majtek?
Hej:) ja jestem juz po:) i bylo bez zdejmowania majtek zrobil dokladne usg przez powłoki brzuszne i w moim przypadku nawet krwi nie bylo badanej, ale ufam lekarzowi ze będzie dobrze;)
 
Również jestem po USG genetycznym plus zrobiłam test papa. Na wyniki czekałam tydzień. Wszystko w porządku i mam bardzo małe prawdopodobieństwo wad genetycznych, dodatkowych testów nie robię.
Dowiedziałam się również, że prawdopodobnie będzie chłopiec :)

Termin mam na 5.11 I obecnie kończę 14 tydzień. Kurczę tak się cieszyłam, że I trymest skończony a teraz męczą mnie bóle podbrzusza takie jak przed okresem... wiem, że to normalne ale myślałam że teraz będzie dużo lepiej z moim samopoczuciem...
 
reklama
Cześć dziewczyny. Poczytuje wątek już od dłuższego czasu ale jakoś nie miałam odwagi się dołączyć.
Jestem aktualnie 11t3d termin ok 25.11. Bardzo się denerwuje ta ciąża. To moja 2 po 6 latach a po drodze miałam dużo różnych przebojów. Teraz juz 2 razy miałam skąpe plamienia i za każdym razem wywołuje to u mnie ogromna panikę.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na spokój [emoji3][emoji3]?
Mam też ostatnio pobolewania podbrzusza i to też wytraca mnie z równowagi. Ja genetyczne mam 19.05 i bardzo bym już chciałam żeby ten dzień przyszedł.
 
Do góry