reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

Od początku jest dziwny. Nie mogę stwierdzić ze 100 % pewnością kiedy była owu i czy w ogóle była. Od początku jestem na wyższych temp z poprzedniego cyklu. Teraz jeszcze te nerki 🥴
Jeśli nie ma objawów układu moczowego mogą boleć Cię nadnercza, sprawdź to sobie u mnie akurat nadmiar stresu objawił się w ten sposób. Trochę relaksu, witamin i przeszło samoistnie ☺️
 
reklama
Jeśli nie ma objawów układu moczowego mogą boleć Cię nadnercza, sprawdź to sobie u mnie akurat nadmiar stresu objawił się w ten sposób. Trochę relaksu, witamin i przeszło samoistnie ☺
Ja jako nastolatka i dziecko miałam problem z nerkami bo miałam piasek. Wczoraj bolała mnie lewa, a dzisiaj prawa 🤦‍♀️🤦‍♀️ to chyba starość 😅
 
No co za forum... Teraz mi się nie wyświetlało powiadomienie żadne [emoji26]
Mnie dzisiaj obudził ból podbrzusza, myslalam, że to już @ ale jeszcze chyba na nią poczekam [emoji3061] od 3 dni pobolewają mnie nerki [emoji849] wczoraj lewa, a dzisiaj prawa [emoji2356] od ponad 15 lat nie bolały... Żadnych innych dolegliwości że strony układu moczowego [emoji849] temperatura dzisiaj o 0,1 w dół... Jak ja nie znoszę tego cyklu [emoji2284][emoji2284][emoji2284]

Oby @ się nie zjawiła.[emoji1695]
 
Według wyliczeń kalenadazryka powinien być jutro, bo dziś 28 dc.. Ale zobaczymy czy jutro będzie.. Ogólnie nie czuję się jak by miała się pojawić 🐵..
 
reklama
Do góry