reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

reklama
No co za forum... Teraz mi się nie wyświetlało powiadomienie żadne [emoji26]
Mnie dzisiaj obudził ból podbrzusza, myslalam, że to już @ ale jeszcze chyba na nią poczekam [emoji3061] od 3 dni pobolewają mnie nerki [emoji849] wczoraj lewa, a dzisiaj prawa [emoji2356] od ponad 15 lat nie bolały... Żadnych innych dolegliwości że strony układu moczowego [emoji849] temperatura dzisiaj o 0,1 w dół... Jak ja nie znoszę tego cyklu [emoji2284][emoji2284][emoji2284]
U mnie też nie pojawiają się powiadomienia. Oby jednak ten dziwny cykl zakończył się II kreskami [emoji4]
@Mecenasowa27 o sierpień jeszcze zahaczysz, wierze [emoji1307][emoji3059]
Dziękuję że chociaż Ty [emoji9]
Według wyliczeń kalenadazryka powinien być jutro, bo dziś 28 dc.. Ale zobaczymy czy jutro będzie.. Ogólnie nie czuję się jak by miała się pojawić [emoji204]..
Ja też nie czuje się jak na @ ale pierwszy jej termin na dziś. Nawet nie spodziewam się jej szczerze mówiąc dzisiaj bo owu się przesunela o 2 dni. Więc czekam na czwartek bo myślę że wtedy dostanę. Jedynie podbrzusze opuchnięte jak zawsze przed okresem.
A grudniu chyba przyjmę inną taktykę i jak testy wyjdą owu pozytywne to będzie Przytulanki codziennie. Tak nam się udało z synkiem, sex był codziennie ale przez cały cykl.
Myślę nawet by powiedzieć dla męża że będę robic testy owu, nie kryć się przed nim bo teraz tak właśnie robię. Może dla was jest to dziwne że staramy się o dziecko a mój mąż nie wiem że ja robię testy owu ale to wszystko tylko dlatego że mamy do tego podchodzić na luzie i co będzie to będzie. Ja tak nie umiem. Pierwsze 2 cykle nie robiłam testów (z synkiem zaszłam w 2 cyklu więc myślałam że teraz też tak.latwo bedzie),w 3 cyklu robiłam testy w okolicach spodziewanej owulacji ale tamten cykl był na straconej pozycji bo owu wypadała mi w takim momencie że mogliśmy z tego korzystać, a ten cykl robiłam przez cały czas testy i mimo przytulanek w okolicach owu nic nie wyszlo. Dlatego myślę by teraz powiedzieć dla męża by też miał tego świadomość co robię, zobaczyć jego podejście, kochać się codziennie już kilka dni przed teoretyczną owu i po i zobaczyć czy się uda. Jak nie uda się to chyba trzeba skonsultować się z lekarzem.
 
a mi się owu przesunęła tak jak cykl, wczoraj była ciemniejsza testowa ale dzisiaj to już torpeda i zalałam się jak nie wiem w dodatku dzisiaj wgl chodzić nie mogę,masakra jakaś... aż nerki mi chodzą ...
DSC_0715.JPG
 
Ja to nawet nie wiem kiedy mam ten śluz tyle go jest więc chętnie przyjmę, prześlij dla mnie te swoje fluidy sluzowe [emoji1787]
Wiem dziewczyny,ze u Was z tym śluzem różnie ale dla mnie jest to już uciążliwe jest. Mam zamiar wybrać się do Ginekologa po coś,żeby to chociaż wyhamował trochę ale czy da radę tak ? [emoji848]
 
reklama
Do góry