reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

Jak nie urodzinowy to świąteczny! Nosek do góry [emoji3590]
Nie martw się, wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą. Ja liczę, że się uda [emoji123] jak nie na Mikołaja to w okresie świątecznym. Podobno magia świat działa, więc głowa do góry [emoji3526]
Dzięki dziewczyny, ale jakoś ciężko jest myśleć pozytywnie. Bardzo chciałam żeby drugi maluszek też był wiosenno letni tak jak mój synek ale na pewno w 2021 roku nie będzie już letniego dzidziusia więc mam nadzieję ze chociaż jesienno zimowym się uda.
To tego nie wiedziałam że te testy tak oszukują, czyli nie ma co ich robić, lepiej obserwować siebie i wtedy będzie się pewniejszym. Dziękuję [emoji4]
To nie jest tak że te testy oszukują. Poprostu poziom LH w ciągu cyklu (ba, nawet w ciągu doby) się zmienia, nie jest on przed i po owulacji na takim samym ciągle poziomie, a po za tym.na wynik testu może mieć też wpływ ilość spozytuch napoi przed testem, ilość korzystania z wc czy nawet godzina w której test jest wykonywany. Poza tym test wykonuje się w momencie kiedy mniej więcej powinna być owulacja żeby zaobserwować pik, więc teoretycznie nie powinno się robić testów przez cały cykl (chociaż ja ten cykl akurat z ciekawości sama dla siebie robię te testy od początku do końca)
 
reklama
To tego nie wiedziałam że te testy tak oszukują, czyli nie ma co ich robić, lepiej obserwować siebie i wtedy będzie się pewniejszym. Dziękuję [emoji4]

Zgadzam się z Mecenasowa. Nie oszukują. Poziom LH w organizmie jest zmienny, to nie jest funkcja stała. Nie każdy ma widoczny śluz płodny lub jakiekolwiek inne objawy owulacji i wówczas testy są bardzo pomocne takim osobom. Ja się do tego grona zaliczam [emoji3061]
 
No co za forum... Teraz mi się nie wyświetlało powiadomienie żadne 😥
Mnie dzisiaj obudził ból podbrzusza, myslalam, że to już @ ale jeszcze chyba na nią poczekam 🥴 od 3 dni pobolewają mnie nerki 🙄 wczoraj lewa, a dzisiaj prawa 🤦‍♀️ od ponad 15 lat nie bolały... Żadnych innych dolegliwości że strony układu moczowego 🙄 temperatura dzisiaj o 0,1 w dół... Jak ja nie znoszę tego cyklu 🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️
 
Witam się w 7 dc :). Miało być testowanie na początku listopada, a będzie pod koniec miesiąca lub na początku grudnia :p . Gratuluje wszystkim dziewczynom, które zobaczyły dwie kreski i trzymam kciuki za wszystkie, które będą testować w grudniu :) . No i oczywiście trzymam kciuki za te, które będą testować :) !
 
No co za forum... Teraz mi się nie wyświetlało powiadomienie żadne 😥
Mnie dzisiaj obudził ból podbrzusza, myslalam, że to już @ ale jeszcze chyba na nią poczekam 🥴 od 3 dni pobolewają mnie nerki 🙄 wczoraj lewa, a dzisiaj prawa 🤦‍♀️ od ponad 15 lat nie bolały... Żadnych innych dolegliwości że strony układu moczowego 🙄 temperatura dzisiaj o 0,1 w dół... Jak ja nie znoszę tego cyklu 🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️
Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki :) . Dlaczego akurat tego cyklu nie znosisz?
 
reklama
Ja w tym cyklu jakoś w ogóle nie czułam owulacji , tylko delikatny bol podbrzusza . Test owu pozytywny w 10 i 11 dc , bardzo wcześnie, zazwyczaj owu byla w 16 dc. Może to przez biochemiczna się poprzesuwało a może w ogóle cykl.bezowulacyjny , sama nie wiem . Ale starania były, a testy owu juz sa negatywne. Nie będę się zamartwiać, mam nadzieje ze się uda. Skoro owu byla wcześniej to i @ pewnie wypadnie wcześniej . Planuję pierwszy test zrobić w 28.dc czyli 23.11 :)
 
Do góry