reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

reklama
Ja już nie nastawiam się na ciążę. Ostatnio szyjke sprawdzałam jakoś po owulacji chwilę i później nawet o tym zapomniałam a dziś sprawdziłam i szyjka bardzo nisko także nie będzie najpiękniejszego prezentu na urodziny [emoji24] czwarty cykl do dupy aż mi się wszystkiego odechciewa naprawdę [emoji24]
 
U mnie wyszło, że kalendarzyk kłamał a owulacja była plus/minus 3/4 dni później więc spokojnie. Kiedy bardziej zaczęłam wszystko obserwować wszystko się przesunęło więc obserwować i czekać na pewno się pojawi 😀
Dajesz mi nadzieję! Bo myślałam że wszystko stracone. Choć dziwne bo w zeszłym tygodniu miałam 2 bardzo blade kreski na teście owulacyjnym i robiłam codziennie testy i nic nie ciemniały a dzisiaj jest tylko jedna kreska.
 
Mogła się owu przesunąć [emoji2368]
Oby. W tym cała moja nadzieja! Choć testy owulacyjne mnie zmyliły. W zeszłym tygodniu jak robiłam to były 2 bardzo blade kreski i robiłam codziennie czekając aż będą ciemnieć a tu dzisiaj tylko jedna.. Robiłam na dwóch różnych testach i na obu wyszła tylko jedna.
 
Ja już nie nastawiam się na ciążę. Ostatnio szyjke sprawdzałam jakoś po owulacji chwilę i później nawet o tym zapomniałam a dziś sprawdziłam i szyjka bardzo nisko także nie będzie najpiękniejszego prezentu na urodziny [emoji24] czwarty cykl do dupy aż mi się wszystkiego odechciewa naprawdę [emoji24]
Jak nie urodzinowy to świąteczny! Nosek do góry ❤️
 
Dajesz mi nadzieję! Bo myślałam że wszystko stracone. Choć dziwne bo w zeszłym tygodniu miałam 2 bardzo blade kreski na teście owulacyjnym i robiłam codziennie testy i nic nie ciemniały a dzisiaj jest tylko jedna kreska.
Testy wychodzą bardzo różnie. U mnie 3 dni przed owu też była 1 kreska mimo, że wcześniej były dwie blade. Nie ma czym się martwić, pojawi się na pewno 😁
 
Ja już nie nastawiam się na ciążę. Ostatnio szyjke sprawdzałam jakoś po owulacji chwilę i później nawet o tym zapomniałam a dziś sprawdziłam i szyjka bardzo nisko także nie będzie najpiękniejszego prezentu na urodziny [emoji24] czwarty cykl do dupy aż mi się wszystkiego odechciewa naprawdę [emoji24]
Nie martw się, wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą. Ja liczę, że się uda 💪 jak nie na Mikołaja to w okresie świątecznym. Podobno magia świat działa, więc głowa do góry ☺️
 
reklama
Testy wychodzą bardzo różnie. U mnie 3 dni przed owu też była 1 kreska mimo, że wcześniej były dwie blade. Nie ma czym się martwić, pojawi się na pewno 😁
To tego nie wiedziałam że te testy tak oszukują, czyli nie ma co ich robić, lepiej obserwować siebie i wtedy będzie się pewniejszym. Dziękuję 😊
 
Do góry