reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

Bo to dopiero nasz drugi cs po tym jak skonczylam antykoncepcje i jakos ni to podbrzusze bolalo mnie na @ ni to nie, bo to jakis taki dziwny bol, ktorego nigdy nie odczuwalam i nawet nie umiem go opisac, jedynie co mam troche ciazowego to to, ze latam co chwile do toalety :D
Tez tak miałam we wrześniu, w ciąży ze ciagle latałam do toalety
 
reklama
Ja z synkiem zaszłam właśnie w drugim cyklu po odstawieniu tabletek anty, po urodzeniu zaczęłam brać najpierw anty jednoskldnikowe bo karmiłam piersią a później normalne dwuskladnikowe. Odstawiłam w sierpniu i to już nasz 4cykl starań. Niedługo się przekonam czy owocny czy nie
Bo to dopiero nasz drugi cs po tym jak skonczylam antykoncepcje i jakos ni to podbrzusze bolalo mnie na @ ni to nie, bo to jakis taki dziwny bol, ktorego nigdy nie odczuwalam i nawet nie umiem go opisac, jedynie co mam troche ciazowego to to, ze latam co chwile do toalety :D
 
Hej. Jestem nowa. Aktualnie 26 dc. Choroba Hashimoto. Trzymam za was kciuki żeby się udało
Ja za Ciebie tez[emoji110] długo się staracie?
Tez tak miałam we wrześniu, w ciąży ze ciagle latałam do toalety
A ja w ciąży tak nie miałam, tzn zanim nie zrobiłem testu, ale jak wiedziałam że jestem w ciąży to mnie zaczęło mega suszyć więc bardzo dużo wody piłam a co za tym idzie latalam co chwilę do wc.
Czy któraś z was bedzie w najbliższych dniach testować?
Ja jutro rano planuje. Będzie 10dpo, teoretycznie okres powinnam mieć w poniedziałek ale owu mi się przesunela więc okres mogę mieć jakoś czwartek lub nawet piątek.
 
reklama
Do góry