reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

Mam hita! [emoji23][emoji23][emoji23]
Testy z teraz...
Płytkowy 25
Strumieniowy 10
Ktos mi to wyjaśni??
IMG_20201119_223043.jpeg
IMG_20201119_223050.jpeg
Image.jpeg
 
reklama
O jej na tym pierwszym rzeczywiście coś widać! Ale by było wspaniale! [emoji3590]
Byłoby cudownie ale coś musi być nie tak skoro rano na 10 są ledwie widoczne cienie (pewnie fabryczne) a teraz 25 taka kreska [emoji23][emoji23][emoji23] nie nastawiam się ale zobaczymy co będzie
 
Hej! Jestem tu nowa, tzn czytam to forum od jakiegoś czasu ale dopiero teraz sie zarejestrowalam. Staramy sie z narzeczonym w sumie tak od lipca. Dzisiaj rano (przed chwila) zrobilam test, teoretycznie wg aplikacji Flo 10dni po owulacji w 26dc. Chcialam zrobic na wszelki wypadek bo dzis piatek i chcialam wiedziec czy moge sie napic drinka w weekend, ale szczerze nie spodziewalam sie ze cos wyjdzie. Zalaczam zdjecie testu Facelle z Rosmanna. Myslicie, ze to to? :)
4C79A4B5-35DF-4D76-B47F-15561B0D337A.jpeg
 
Hej! Jestem tu nowa, tzn czytam to forum od jakiegoś czasu ale dopiero teraz sie zarejestrowalam. Staramy sie z narzeczonym w sumie tak od lipca. Dzisiaj rano (przed chwila) zrobilam test, teoretycznie wg aplikacji Flo 10dni po owulacji w 26dc. Chcialam zrobic na wszelki wypadek bo dzis piatek i chcialam wiedziec czy moge sie napic drinka w weekend, ale szczerze nie spodziewalam sie ze cos wyjdzie. Zalaczam zdjecie testu Facelle z Rosmanna. Myslicie, ze to to? :)
Zobacz załącznik 1203920
Piękna [emoji3590] idź na betę będziesz miała pewność
 
U mnie 11dpo i bez zmian... Czyli wszystkie testy z jakiejkolwiek firmy bym nie kupiła pokazują mi cienie.. Raz jaśniejsze, raz ciemniejsze. No nic jeszcze 2 dni dupka i czekamy na kolejny cykl [emoji123]
 
reklama
Hej! Jestem tu nowa, tzn czytam to forum od jakiegoś czasu ale dopiero teraz sie zarejestrowalam. Staramy sie z narzeczonym w sumie tak od lipca. Dzisiaj rano (przed chwila) zrobilam test, teoretycznie wg aplikacji Flo 10dni po owulacji w 26dc. Chcialam zrobic na wszelki wypadek bo dzis piatek i chcialam wiedziec czy moge sie napic drinka w weekend, ale szczerze nie spodziewalam sie ze cos wyjdzie. Zalaczam zdjecie testu Facelle z Rosmanna. Myslicie, ze to to? :)
Zobacz załącznik 1203920

Nie ma wątpliwości [emoji6] gratuluje! [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Do góry