reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

Ślicznie :) i serio jeszcze w pracy nikt nie zauważył? [emoji33]

W poniedziałek przyszłam w bardzo obcisłej sukience, to już była mega widać. Zauważyli na pewno, ale tylko dwie osoby pogratulowały, reszta udaje, że nie ma tematu... Trochę przykro, no ale trudno. Nie spodziewałam się. Na pewno im to wyrzygam w swoim czasie :-p Ja bluzkę dam na dół (tu podniesiona do góry, ta w kwiatki) to tak nie widać, bardziej jakbym przytyła. Ale jak mówię, obcisłe już też miałam na sobie rzeczy...ech...:rolleyes2:
 
reklama
W poniedziałek przyszłam w bardzo obcisłej sukience, to już była mega widać. Zauważyli na pewno, ale tylko dwie osoby pogratulowały, reszta udaje, że nie ma tematu... Trochę przykro, no ale trudno. Nie spodziewałam się. Na pewno im to wyrzygam w swoim czasie :-p Ja bluzkę dam na dół (tu podniesiona do góry, ta w kwiatki) to tak nie widać, bardziej jakbym przytyła. Ale jak mówię, obcisłe już też miałam na sobie rzeczy...ech...:rolleyes2:
Zazdroszczą! ;)
 
W poniedziałek przyszłam w bardzo obcisłej sukience, to już była mega widać. Zauważyli na pewno, ale tylko dwie osoby pogratulowały, reszta udaje, że nie ma tematu... Trochę przykro, no ale trudno. Nie spodziewałam się. Na pewno im to wyrzygam w swoim czasie :-p Ja bluzkę dam na dół (tu podniesiona do góry, ta w kwiatki) to tak nie widać, bardziej jakbym przytyła. Ale jak mówię, obcisłe już też miałam na sobie rzeczy...ech...:rolleyes2:

Tacy są właśnie ludzie. U mnie w pracy jak się rozniosła wieść o tym, ze jestem w ciąży gratulacje usłyszałam od zaledwie kilku osób na 35 pracowników. Przykre, ale lepiej od kilku osób usłyszeć szczere gratulacje niż od wszystkich nieszczere [emoji4]
 
Edyta, bardzo zgrabny masz brzuszek!
Dziękuję :) Zgrabny jak na brzuszek hehe :laugh2:


No właśnie nie wiem czego... Rozrostu masy ciała? ;) Trochę mi przykro...

Tacy są właśnie ludzie. U mnie w pracy jak się rozniosła wieść o tym, ze jestem w ciąży gratulacje usłyszałam od zaledwie kilku osób na 35 pracowników. Przykre, ale lepiej od kilku osób usłyszeć szczere gratulacje niż od wszystkich nieszczere [emoji4]

Wiem, że masz rację, ale po prostu nie spodziewałam się. Przynajmniej po paru osobach, z którymi myślałam, że mam dobry kontakt. Nie wiem... nie podoba im się, że w ciąży jestem bo co? Bo pójdę na macierzyński i nie mogę beze mnie żyć? :evil:
 
Wiem, że masz rację, ale po prostu nie spodziewałam się. Przynajmniej po paru osobach, z którymi myślałam, że mam dobry kontakt. Nie wiem... nie podoba im się, że w ciąży jestem bo co? Bo pójdę na macierzyński i nie mogę beze mnie żyć? :evil:[/QUOTE]


A może zazdrość? Niestety ludzie są bardzo różni.
 
Dziewczyny, ja też dodaje bo w końcu brzuszek się zaczyna zaokrąglać [emoji16][emoji1316]15+6
IMG_4822.JPG
 

Załączniki

  • IMG_4822.JPG
    IMG_4822.JPG
    207,4 KB · Wyświetleń: 616
reklama
Do góry