reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

u nas też tylko dwa zęby ale ja się tym jakoś szczególnie nie przejmuję
idziemy dzisiaj do lekarza bo ma wysypkę od piątku a wczoraj już się bardzo brzydka zrobiła, takie krostki jak przy ospie i coraz więcej
 
reklama
Mojej pierwszej córce pierwsze dwie dolne jedynki wyrosły gdy miała pól roku, kolejne ząbki gdy miała 11 miesięcy więc po baaardzo długiej przerwie...

Podobno stomatolodzy są zgodni, że im później zęby tym lepiej.
 
NaNa8 takie rozsypane ale na całym ciele, prawie. Nie ma na brzuchu i pod włosami.
To bostonka i w sumie niewiele się z tym robi, samo przejdzie.
Córka ma to samo więc do końca tygodnia siedzimy w domu. Z Krzysiem tylko na krótki spacer raz dziennie. Całe szczęście że teraz taka pogoda to nie szkoda.
 
Moją małą prawie trzy tyg. temu gryzly komary w buzię (trzy) , miała takie czerwone kropki, kiedy już prawie znikały, zrobiły się z tego takie twarde bąble...
Malaja czyli to pewnie normalne, a ja myślałam że powinny wychodzić szybciej.

Jak ubieracie dzieci na spacer jak jest tak z 14st i pogoda taka hmm po wczorajszym deszczu :p??
 
Moja miała dzisiaj body z kr.,bluzkę z długim i bluzę, czapkę, spodnie od dresu i skarpetki. Się zastanawiam czy nie za mało na tych nóżkach i czy juz jakąś chusta na szyję.
Tylko co więcej? To w co ją w zimniejsze dni ubiore
 
Relepka my też mieliśmy Bostonke. Szybko przeszło. Ale skóra schodzila z palców u stóp.
Objawowo mieliśmy mało, bo tylko stopy i pod pampersem(dużo),. W buzi jest najgorzej jak dziecko ma, u nas nie było.
 
reklama
Ja młodego ubrałam w body na dl. Rękaw i bluze cieplejsza spodnie od dresu i skarpety a na glowe kaptur. Stopy okrylam kocykiem bo sciaga skarpety. Wieczorem założyłam mu na body bluzke i zamiast bluzy bezrekawnik bo w bluzie mu sie chyba nie podobalo, chyba za cieplo.


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry