reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Masełko gdzie kupiłaś taki śpiworek???
U mnie chorobowo średniak zasmarkany gorączka i kaszel. Chyba czeka nas lekarz .... boje się o małą bo 2 tyg temu miała gardło. Ja tez zasmarkana.
Moja zasypia ok 20.30 i po godzinie płacze wiec biorę ja do łóżka. Czasem jak zaśnie to przekładam do łóżeczka ale nie zawsze mi się chce. Potem ok 2 w nocy je 210 mleka. I śpi do 7 zazwyczaj. W dzień ma 2 drzemki i śpi ok godziny na każdej. Czasem i 2 godz potrafi ale to rzadkość.
Spiworek przez internet. Teraz musze juz wiekszy kupic ale naprawde fajna rzecz. Moze sie kokosic ile chce i nie rozkopie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja córe przykrywam jak ide spac, ona biega po lozeczku wiec nicni z przykrywania a co dopiero spiworek :p.

Macie jakies wkladki do wozkow solidne i nie drogie?
 
Średniak przeziębiony. Czekam aż małą zarazi. Bo Odseparować ich nie mam jak. Boją tez lata po całym łóżku.
A ja znów mam kryzys. Źle się czuje. Gardło boli. Katar. Sił brak. Średniak chory. Kusimy się w domu w taką pogodę. No i mała ani sekundy nie usiedzi sama w pokoju. Ciągle za mną chodzi. I wspina się po nogach. Nic zrobić nie mogę.
 
Moj mlody wędruje w nocy po lożeczku z jednego końca na drugi.
W spiworku spal jak byl malutki a teraz koc albo falnelowa pieluszka bo goraco u nas.
Mam wieksze spiworki od siostry ale nie wyobrazam sobie jak by teraz spal w spiworku...
 
Musiałabym pooglądać te spiworki.
Gosikkk może jest nadzieja ze się niezarazi...
Ja jutro ze znajomymi na małe odstresowanie się wybieram
 
reklama
Dziewczyny walczę powoli... wczoraj koło 21 zjadła trochę kaszki może 100ml potem 1 w nocy mleko... i dopiero 9 kaszka..
Ale moje dziecko nie śpi spokojnie ciągle się wierci i kręci... dzisiaj usunęła wcześniej planuje dać jej mleko z kasza manna myślę że koło 22-23 jak zacznie się wieści i myślę że do rana wytrzyma... a przynajmniej mam taką nadzieję...
Z nowości mAmy pierwsza trójkę na dole... katar jakby dzisiaj większy ale myślę że to przez zęba... znów będę podawać codziennie witaminę C... tak zamierzam...
 
Do góry