reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dzisiaj udało mi się nakręcić filmik jak sama się puściła i przeszła 7 krokow szczęśliwa uśmiech od ucha do ucha... myślę że jeszcze miesiąc i oprowadzania się skończy... chociaż porządny masaż juz by się przydał i to nie jeden...
 
reklama
Dziewczyny a jak z wymiarami Waszych maluchow? Ciekawa jestem czy moj goni za rowiesnikami. Tetraz wazy ok 7kg i ma 69-70cm. Na starcie byl malenki ale mam wrazenie, ze ostatnio mocno goni. I juz zaczynam czuc go na reku bo do niedawna to jak piorko mi sie wydawal...
 
mój identycznie jak Twój Maselko - 10kg i ubranka na 86, ale on sie urodził duży i szybko przybierał na początku, teraz trochę zwolnił (uff) ale i tak jest na 95 centylu
 
Dzieki dziewczyny, jak widac stara sie nadgonic :) Startowal od 38cm i 960g wiec chyba niezle nadrabia jak na hipotrofika, ja jestem zadowolona patrzac na rowiesnikow.
Debiut na basenie super! Ja sie stresowalam i nie moglam sie skupic na cwiczeniach ale mlody byl w niebo wziety. Ciekawe jak jutro bedzie. Tylko z pampersow do wody jestem srednio zadowolona, musze inne kupic.
 
Moja waży 8700 i nosi ubranka 74/80
Na basen polecan pieluszki babydream, my ich używamy i jesteśmy zadowoleni

Nareszcie małej idzie ząbek, jak dotąd bez większego płaczu czy marudzenia. Bardzo lubi jak przy karmieniu delikatnie pukam jej łyżeczką po ząbku :) Cieszy się i chętnie otwiera buźkę
 
reklama
Do góry