reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

mój Stasiu śpi 1 drzemkę która trwa od 1,5 do 2,5 godziny :-)

chyba się czymś strułam. od popołudnia boli mnie brzuch i kręci mnie w żołądku do tego nerwowa jestem. Jasiu też narzekał na ból brzucha. trochę się boję jelitówki
 
reklama
mój się budzi na karmienie ale nie ogarniam jak często :p zashypie miedzy 19:30-20:30 a budzi się o 6. w dzień najczęściej dwie drzemki po 40 min o 12 i o 16
 
reklama
U nas po 20 butla i zasypia, czasem się przebudzi żeby Smoczka jej dać. Później po 4 butla i zasypia, czasem budzi się po 6 ale ją przytule i jeszcze nieraz zaśnie i po 8 juz wstajemy :) przed 11 albo o 11 kolejna drzemka, dzis się zdarzyła po butli o 14:20, a później to różnie
 
Do góry