reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

kurczę ale mi się przysnęło. masakra. zjadłam obiad i spałam chyba z godzinę albo dłużej.

ja się nie patyczkowałam. jak następnym razem Ci ktoś zaproponuje co jest nie zgodne z ciążą wywal. NIE BO JESTEM W CIĄŻY. albo na wejściu miej zdjęcie plamki z 1 usg i pokarz ja tak teściową poinformowałam :-)
 
reklama
Ewel mi tez ciezko tyle czekac ale wole tak niz za szybko :-) zobaczymy co bedzie p cichu licze na corcie, ale co by nie bylo bede kochac i bede dumna :-)
 
To ja chyba ze wczesnie chce isc ale moja znajma wlasnie w 11t i 5 d sie dowiedziala ja mysle ze zalezy jak malenstwo sie ulozy.
My tesciom powiemy jak do nich pojedziemy pewnie na koniec maja bo mamy do nich 300km
 
Ostatnia edycja:
Witam Panie :)
Dołączam do grupy listopadówek :D - termin wypadnie jakos na końcówkę listopada. Jak narazie najbardziej męczą mnie mdłości i podwyższona temperatura. No a od dzisiaj dodatkowo mam włączony antybiotyk ze względu na bakteryjne. A miało być tak pięknie.... :)
Kobietki, może podzieliły byście się swoimi historiami z serii 'jak przekazać cudowną wiadomość rodzicom i teściom'? Przyznam się szczerze, ze ja planowałam wraz z partnerem zrobić to dopiero około 4 miesiąca, ale ciągłe wykręcanie się od wielu rzeczy i wymyślanie po co tyle do lekarzy jeżdżę zaczyna mnie już strasznie męczyć... Tak samo jak miganie się od wzięcia aspiryny na przeziębienie [emoji12] Jakie były Wasze historie? :)
u mnie wiedza najblizsze kolezanki i moj brat(bratowa ma termin 3 tyg przed moim), a dzisiaj wyslalam mojej mamie maila z fotka z usg :) tak sie wlasnie dowiedziała :D
tescie sie dowiedza jak bedziemy u nich na weekend majowy :)
 
Ja juz wielka jestem przybralam prawie 2 kilo ciagle mniemdusi i kiepskomsie czuje. Tarczyce mam 4niby mieszcze sie w ramach ale lek powiedzial mi ze w ciazy granica to 2.5 wiec mam niedoczynnosc musze ja kontrolowac bo leczenie zaczyna sie od 4.1 powiedzial ze jak bedzie sie utrzymywala taka to trzeba bedzie przecierpiec w ciazy to jakos wiec juz widze ze ja to pewnie 100 dobije przy niedoczynnoaci bez lekow.
Jesli chodzi o prenatalne to ja mam 11 tyg i 5 dni i jakos tak nawet nie mysle o chorobach do glowy mi to nie przychodzi mysle o tym tylko jak o dniu kiedy na 80 % dowiem sie czy siedzi tam Amelka czy jakis kawaler :-)
 
Claudia jak masz tsh 4 to w ciąży raczej już powinnaś brać leki. Ja tez mam niedoczynność i mi endokrynolog powiedziała ze najlepiej żeby w ciąży tsh było jak najniższe najlepiej poniżej 1 i zwiększyła mi dawkę leku.
 
reklama
Do góry