reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Justynka jak milo Cie czytac :) zagladaj do nas czasem, daj znac kiedy dostaniesz pozwolenie na starania ( ja juz moglam po pierwszej @) ja sie w sumie tez szybko pozbieralam pojechalam na dlugiii urlop z mężem bylo to dla mnie jak psycholog i wrocilam z zupelnie inną głową. Jak masz mozliwosc też jedź :) Nikka dawaj znac po trzymam kciuki mocnoo! A ja juz lepiej sie czuje, musze przetrwać te dwa dni w pracy wiec trzymajcie kciuki zeby mi sie nie pogorszyło. :)
 
dzięki dziewczyny za miłe słowa
ewel nie załatwiłam żadnych formalności bo w szpitalu trafiliśmy na mur i nie mogliśmy dostać żadnych papierów potrzebnych do USC, więc mam tylko 2 tygodnie zwolnienia
Sylka niestety wyjazd nie wchodzi w grę- mały ma przedszkole a mąż pracuje, co do staranek to takowych nie przewiduję mam cudownego synka i to mi musi starczyć:-)
 
Justyna szpital nie chciał wam wydać tego papierki dlaczego.? Powinni od ręki dawać każdemu a nie w jednym dają w drugim nie.
Może za jakiś czas wrocicie do starań kto wie... Kwestia czasu
 
reklama
Magdacz a pijesz kawe?? bo w ciazy limit cofeiny to 200mg co daje 4 puszka coli ja popijam mocno gazowana woda I tez sie ladnie beka:-)bylam wczoraj w przychodni I polozna pojechala do porodu ale bylam zla:wściekła/y:dzisi czekam na telefon albo znow sie tam przejde :wściekła/y:
 
Do góry