reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

A ja sie nie moge doczekac przyszlego pt bo mam aquqaerobik i czuje sie jak slon mam nadzieje ze po cwiczeniach w wodzie bedzie mi lepiej:-)
 
reklama
Claudia taki dla kobiet w ciąży? Czy normalny? Fajnie ja też muszę gdzieś zacząć chodzić bo ijaczej to ciężko będzie;-)
Zaczynam kończyć sprzatanko i szykuje koszyk. Trzeba do Kościoła a potem mam wizytę u doktorki
 
Ewel dzis masz wizytę? Ja tez musze tak dwa razy w tyg na basen chodzic tylko najpierw zapytam dr co tu zrobic by sie uchronic przed grzybem. A ja zaraz do pracy idę, przez tą prace to ja w ogole świąt nie czuje...
 
Sylka tak mam dziś kartę ciąży ma mi założyć bo idę do niej w wydrukiem usg. Ja chodzę do enel medu i tam na usg trzeba się umawiać to jest osobna wizyta i akurat nie było na usg msc do mojej a to bez różnicy w sumie kto je zrobi ważne żeby dobry lekarz;-)
 
Życzę Wam, Kochane
aby te święta wielkanocne
wniosły do Waszych serc
wiosenną radość i świeżość,
pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. uploadfromtaptalk1428127543173.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1428127543173.jpg
    uploadfromtaptalk1428127543173.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 44
Moj lekarz powiedzial ze przed grzybem nie da sie ochronic trzeba bedzie leczyc i zapisana jestem na zwykly nie dla ciezarnych ale babka wie zd jestem w ciazy
 
Cześć wszystkim brzuchatym.

W sumie boję się dołączyć do wątku, bo to nic pewnego..
ostatnią miesiączkę miałam 20 lutego. U gina byłam, ale nie robił mi usg, bo stwierdził, że za wcześnie..idę na ponowną wizytę w środę po świętach. i wtedy wszystko się wyjaśni..

strasznie się stresuję, jest to moja 3 ciąża, nie mam dzieci. Pierwszą poroniłam 8/9 t.c, druga była to ciąża biochemiczna- 5t.c i koniec.

Czekam... moja betka tez jest bez szaleństw, tzn przyrasta ale jest niska. W dniu spodziewanej miesiączki wynik tylko 43. Ale 42 d.c już było 13 890.

Tak więc czekam i staram się nie zwariować:szok:
Nie mam tez zbytnio żadnych dolegliwości- piersi bolą, ale dopiero jak je lekko nagniotę. Jedyne co to jestem zmęczona strasznie.
Mam maleńkie młosci..albo sama je sobie wkręcam,że je mam :-)

Trzymam za Nas wszystkie kciuki!:-)
 
makartaka, nie przejmuj sie ze nie masz zadnych objawow, ja pojutrze koncze 7 tydzien i zaczynam 8 (wg usg) i tez objawow zadnych nie mam:) Chyba najwiecej objawow ciazowych maja staraczki ktore sa 2 dni po owulce i juz maja wachlarz objawow;) Dziwne ze lekarz nie zrobil usg, pytanie kiedy bylas? Bo juz w 6 tyg to spokojnie mozna zrobic:) Postaraj sie nie wariowac i duzo odpoczywaj, jedz zdrowo i mysle pozytywnie bo to najwazniejsze! Stres i ciagle myslenie i panikowanie nie sprzyjaja ciazy:( Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok i koniecznie daj znac jak juz bedziesz po wizycie!:)))
 
Makartaka dobrze ze dołączyłas i nic sie nie bój tu prawie każda po przejsciach. Jestesmy by sie wspierac. Ja om mialam 15 lutego a pierwsze usg dzien po tobie bede miała :) tez jestem bezdzietna po jednej stracie w 7/8 tyg. Dobrze wiem co czujesz. Myśl pozytywnie musi byc dobrze :)
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY. wesołego jaka :-) my dalej jesteśmy chorzy.ja to już prawie na wykończeniu. już mam dosyć. mąż wyjeżdża w poniedziałek a my nawet przez te choroby nie porozmawialiśmy bo ja nie mam ochoty przez tą chorobę na nic
witam nową mamusię :-) tym razem się uda :-)
 
Do góry