reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Mama to sto lat dla małej i udanego dnia[emoji2]. My mieliśmy piątego roczek ale mszę w kościele dopiero teraz w niedzielę. Nasz mówi niam niam jak chce jeść ale to rzadko. A tak tylko tata i bum bum. Zapomniał niektóre slowa co mowil, a mama od początku nie chce mówić.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękujemy :) roczek robimy w niedziele :), po mszy na obiad i deser, alkohol mogę się zgodzić ze w domu.,ale pewnie i tak dziś goście przyjdą wiec tez coś trzeba mieć i sprzątania od groma :p
Moja tez mało teraz mówi, tata non stop, może ostatni skok ten co jest do roku.
Później też są?? Orientujecie się?
 
Moja od dawna wola mniam mniam jsk chce jeść gdy zobaczy jedzenie lub podchodzi do krzesełka i zaczyna się wspinać i wolał wtedy wiem ze musze szybko szykować... wola pić jak się chce pić albo ktoś pije... przynosi wszystko o co ja poproszę... uwielbia wolać tata non stop jak jest mąż w domu bo tak świetnie umie się z nią bawić ja w ciągu dnia nie mam na to czasu... mama mówi rzadko tylko jak chce żebym ja przytuliła i uspila... na dziadka dziadzia a na babcie baba ba dzidzie dzidzia na psa al al... kota kici kici... krowa mu mu... owca me... jak coś upadnie to bah bah... w sumie tyle tylko... jeszcze psi psi jak sikam lub ona gdy siada no nocnik... jak zrobi kupę pytam co zrobiłas a ona be pieluche brudna do kosza sama zanosi... na pytanie jak robiłaś kupę steka tak ze cala się trzęsie... ubaw po pachy... ogólnie rozumie wszystko ale mówi mało wyrazów...
Potrafi już składać np baba am am czy tata psi psi.. tylko nie chce nic powtarzać... chyba za wcześnie...
 
W piątek kolejna impreza u mnie moje imieniny... trzecia w przeciągu miesiąca tak mi się nie chce... pamiętajcie żeby złożyć życzenia wszystkim Kasicom...
 
Powoli odzwyczajam od monia tylko do spania... dzisiaj tak marudziła na kolejnego zęba ze prawie płakała nie miałam już siły daje jej monia a ona zapłakana be be i pokazuje ba monia mąż ja tak nauczył... wstaje pierwsze co monia daje misiowi... bez monia tez kilka razy i aneta ale dużo trudniej u po przebudzeniu w nocy szukała... chyba będzie ciężko...
 
Wnuczka to rewelacyjnie dużo twoja potrafi :) super :)
My smoczka mamy,na noc albo do uspania, w nocy tez szuka.
Ale jakby był na widoku to ciągle by go brała na chwile i by się nim bawiła.

Od butli narazie nie odzwyczajam, bo czemu? Rano na śpiocha raczej na łyżeczkę nie miała by ochoty, tym bardziej przed samym spaniem. Późnie przejdę na.mleko krowie, bo w sercach jogurtach nie uda mi,sie jej tyle go dostarczyć.

Mała.od 2 dni mało mi jadła, wczoraj podczas kąpieli zauważyłam że wychodzą chyba górne dwojki, temp 37,4 (jej normalna 37,2) i zwymiotowala mi,to co zjadła, a zjadła tylko 70 ml. :( tylko pić jej dalam i tak przespala. Rano tez całego nie zjadła
 
reklama
Do góry