reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

A co do ZUSu, to dziewczyny, weźcie mi powiedzcie o co chodzi?? Dlaczego Wam Zus płaci? Ja dostaję normalnie wypłatę od pracodawcy... A tu widzę wszystkie w temacie oprócz mnie:sorry2:

jak poszłam pierwszy raz na zwolnienie, to wypłacał mi pracodawca pieniądze, ale po 33 dniach przejął mnie ZUS. Potem wróciłam do pracy na miesiąc, a następnie znów wylądowałam na zwolnieniu, ale tym razem ZUS płaci mi za całe zwolnienie.
 
reklama
A co do ZUSu, to dziewczyny, weźcie mi powiedzcie o co chodzi?? Dlaczego Wam Zus płaci? Ja dostaję normalnie wypłatę od pracodawcy... A tu widzę wszystkie w temacie oprócz mnie:sorry2:

Pracodawca płaci wtedy jeżeli zatrudnia powyżej 20 pracowników i pewnie tak jest u Ciebie ja tez tak mam, ze normalnie dostaje od pracodawcy kasę w terminie wypłaty i w sumie to fajnie bo nigdy nie ma żadnych opóźnień jak w przypadku Zus-u;-)

ja dziś mam wizytę u gina ciekawe czy coś się zmieniło od tygodnia mam rozwarcie na 2-3 cm

w pierwszej ciąży tez brałam Fenoterol odstawilismy w 38 tyg a i tak ciąże przenosiłam:-)
 
u mnie jest mniej niż 20 pracowników, dlatego przejął mnie ZUS...
gosiagro trzymam &&& za wizytę, może zostaniecie oddelegowani od razu do szpitala.
 
Hej ja tez czekam na kaske i zus cos sie ociaga w tym miesiacu.
Bylam dzisiaj na ktg i powiedzieli ze jakis postep jest jak do niedzieli nic nie wyniknie samo to mam sie zglosic.
 
Ostatnia edycja:
Młoda Mamusia ja bym się jeszcze wstrzymała na Twoim miejscu z kapturkami, bo łatwiej dobrać sobie do piersi już po urodzeniu, jak zyskają docelowy kształt. Przynajmniej tak nam mówiła położna na Szkole Rodzenia..

A co do ZUSu, to dziewczyny, weźcie mi powiedzcie o co chodzi?? Dlaczego Wam Zus płaci? Ja dostaję normalnie wypłatę od pracodawcy... A tu widzę wszystkie w temacie oprócz mnie:sorry2:

Hehe a to można sobie przymierzyć do piersi taki kapturek ? Przy córce nie potrzebowałam ich, więc nie kupowałam, ale teraz wolę mieć wszystko przygotowane w razie w, bo nigdy nie wiadomo co i jak. A co do zusu to jak dziewczyny wyżej piszą.

Dziewczyny czy Wasze sutki też zrobiły się takie olbrzymie?? Moja to się zrobiły takie wielkie, jak wtedy co córę karmiłam, i strasznie ciemnobrązowe brodawki mam...
 
A ja nie pracuje.... :( miesiąc przed zajściem w ciąże zwolniłam się z pracy, później oczywiście tego pożałowałam :( więc całą ciąże siedzę w domku. Pomagam mojemu M w papierkowej robocie( on prowadzi firmę) i od niego mam comiesięczną wypłatę :)

Ja mam też od paru dni większe sutki i wielkie brązowe brodawki:szok:

od godziny mnie strasznie mdli .... i czuje jakbym miała zaraz zwymiotować, chyba zrobię sobie mięte.
 
Hehe a to można sobie przymierzyć do piersi taki kapturek ? Przy córce nie potrzebowałam ich, więc nie kupowałam, ale teraz wolę mieć wszystko przygotowane w razie w, bo nigdy nie wiadomo co i jak.

Dziewczyny czy Wasze sutki też zrobiły się takie olbrzymie?? Moja to się zrobiły takie wielkie, jak wtedy co córę karmiłam, i strasznie ciemnobrązowe brodawki mam...

Jeśli chodzi o kapturki to przymierzyć raczej nie można ;-) Wydaje mi się, że to bardziej chodzi o to, że piersi po porodzie jeszcze się zmieniają, więc jeśli kupisz mniejsze przed porodem, to może się okazać, że i tak nie będą Ci potrzebne i trzeba będzie kupić jeszcze raz. No, ale to też inaczej, jeśli już karmiłaś, to pewnie mniej więcej wiesz czego się spodziewać :-)
Ja na razie nie kupowałam, ale to mój debiut :tak:
Ciemnobrązowych sutków bardzo nie mam, choć są duuuużo dużo ciemniejsze, no i zgadzam się, że zrobiły się przeogromne!!:szok: i lekko przypuchnięte u mnie nadal
 
reklama
cześć dziewczyny, za dużo napisałyście, nie chce mi się wszystkiego czytać :p:p:p
sylha ale fajne dwa szkrabiki :*
basia gratuluję kolejnej mamusi ;) wszystko ksiązkowo ;) teraz tylko cieszyć się z kolejnego maluszka i tulić i tulić ;-)
dziewczyny, u mnie to m ma większą ochotę na seksik, chyba bardzo go pociągam w ciąży, zresztą widzi mnie w takim stanie pierwszy raz ;) a ja się sobie też podobam nawet, taka nowość to u mnie i brzuszek ładny i cycki spore i tak jakoś inaczej ;)) heheh i już w sumie taki późny tydzień ciąży a on coraz częściej nalega chyba się chce nacieszyć, bo wie, że potem kobieta długo dochodzi do siebie po porodzie..no cóż chce korzystać póki może :-p
 
Do góry