reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Dzięki dziewczyny. Macie rację. Po co ludzie mówią ciężarnym takie rzeczy. ehhh szkoda nerwów tylko.

Dziś się ładny dzień zapowiada więc proponuję się zrelaksować. Szkoda że w planach nie mogę mieć dzisiaj leżenia odłogiem, bo synek cały dzień w domu (w tygodniu to chociaż parę godzin mam odpoczynku), ale dziś się lepiej czuję więc coś wymyślimy. M wraca w soboty wcześniej z pracy może do lasu pojedziemy :-) Grunt to pozytywne nastawienie. Dziś mnie nic nie boli więc mogę :DD

Cyntektak do 37 tyg mogłybyśmy wytrzymać w dwupaku. Najgorzej to urodzić po terminie. Człowiek czeka i czeka i tylko się nad każdym sygnałem zastanawia. Kube urodziłam 8 dni po terminie.

Miłego weekendu:tak::tak:
 
reklama
MAM WIELKĄ PROŚBĘ!!!

biorę udział w konkursie - wygraną jest mój wymarzony fotel Egg:)
jeśli któraś z Was posiadająca konto na fb miałaby chęc i czas - proszę o "Lubię to" i komentarze przy 6 ściu zdjęciach mojego mieszkanie:)

to jest ostatnie moje, jest jeszcze 5 "w okolicach" - chyba łatwe do rozpoznania, bo są z tego samego wnętrza tylko z różnych stron:)

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

Marzy mi się ten fotel:) miałabym gdzie wygodnie karmić maluszka:)

Z góry dziękuję:)
 
Iza;) 37? - to jeszcze trzy tygodnie!!!!
Tak długo w bólach?!?
Ja chce chociaż do 35 ;) No moze dwa tyg jeszcze do tego 36 ale nie dłużej ;)))


A teraz z innej beczki ;) prowadzę stronke dla kobiet na Facebook.com/jakbyckobieta Zapraszam i was dziewczyny ;)
 
cyntek trzymaj się jak najdłużej w dwupaku:-)
ale z tego co piszesz to faktycznie jesteś na końcówce tej ciąży... całe szczęście już jesteś w takim tygodniu, że dziecku nic nie grozi:-)
 
Tak jak mówią dziewczyny Iza:), tycie to sprawa indywidualna, a na swoim przykładzie mogę powiedzieć Ci, że wielkość brzuszka też :). Nawet Pani doktor, u której byłam dowiedzieć się co mogę brać w czasie przeziębienia, stwierdziła że absolutnie nie wyglądam na swój tydzień i gdyby nie wiedziała, że w ciąży można wyglądać różnie, określiłaby mój brzuch na najwyżej 5 miesiąc. Na zazdrość nic nie poradzisz, ale ostatnim co powinnaś zrobić to się tym przejmować :).

Ja już w zasadzie też źle się czuję. Co wieczór odpada mi kręgosłup, mała mi trzyma przez większość dnia nóżkę (najpewniej), w żebrach i nie powiem żeby to było przyjemne uczucie. Dopiero teraz zaczęłam czuć, że dziecko noszę w brzuchu. Przez ostatnie dni się też trochę zaokrąglił i przeszkadza mi w schylaniu się.
 
Ja już pisałam wcześniej, że zaczyna mi się robić ciężko. Wszystko przychodzi mi z trudem i kosztuje sporo wysiłku:-( według 1 terminu to dopiero albo już 32tydz a według ostatniego terminu to prawie 35tydzien! Ale jakby na to nie patrzeć to zbliżamy się ku końcowi:-) Mam już problemy ze spaniem-dziś o 2 jeszcze nie mogłam zasnąć. To mnie brzuch boli, to mały tak mocno kopie. A wczoraj wieczorem to wydawało mi się, że miałam 2skurcze:szok: byłam zaszokowana tym uczuciem!
 
olii88 to w końcu którym terminem masz się sugerować:p? ja na pierwszej wizycie miałam podany termin, w zasadzie zakres od do, dlatego że miesiączki były nieregularne, a potem już lekarz nic nie wspominał. Ja żadnych skurczów nie mam, albo jestem taka twarda, że ich nie czuję:p ale za to ten mój brzuch jest taki dziwnie śmieszny, że czasem jak leżę na boku to dosłownie widać sylwetkę dziecka. Nie wiem nawet jak mam to opisać:p ale jest tak tylko czasem i pewnie zależy jak się mała akurat ułoży czy wypnie :p
 
Wczoraj miałam okazję zobaczyc jak maluszek reaguje na głośniejszą muzykę, byłam na lekcji skrzypiec z najmłodszą córką, pani profesor kończyła lekcję ze starszą dziewczynką, która grała na skrzypcach a pani głośno jej akompaniowała na fortepianie, od razu malutka zaczęla intensywnie się ruszać, ciekawa jestem jaka będzie reakcja jak będę z nią przychodzić już po porodzie :)
 
reklama
Oj dziewczyny myślałam ze dziś zejde... W środku dnia złapał mnie bol jak podczas okresu i miałam uczucie parcia.
Ale bol okrutny i kilka skurczy ze plakalam podczas nich.
Tako wiec mąż wraca koło 21 i dzwonimy do szpitala. Bo przecież to nie normalne- chyba. Porównując z wami chociażby.
A lepiej dmuchać na zimne. Bo jeśli uznają ze to wcześniak będzie to lepiej być pod ich opieka.
 
Do góry