reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
nanulika serdeczne gratki!!!!!!!:)) tym razem musi się udać :* trzymam za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dziewczyny witam się i miłego dzionka życzę ;)

ps. a ja mam od wczoraj pół pleców zdrętwiałych :O albo maluszek mnie tak skopał, albo ja już nie wiem, może na jakiś nerw uciska? albo skóra jest tak naciągnięta i przez to takie dziwne uczucie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wzięłam się dziś za szafę moją i męża żeby zrobić miejsce na ciuszki juniora i z przykrością muszę stwierdzić, że już mi coraz ciężej:-( męczę się przeokropnie! A tu jeszcze tyle do zrobienia:szok: dziś kolejna pralka się pierze... no i weekend więc trzeba by posprzątać choć prawda jest taka, że sprzątam co drugi dzień:-D
Wczoraj po południu strasznie bolał mnie brzuch z prawej strony-chyba mój synuś gdzieś mi się tam wpakował:-)
 
natulka gratulacje, super że sie tak szybko udało:-):-) trzymam za Was &&&! Musi być wszystko dobrze, MUSI!!!
mi juz coraz gorzej się śpi... brzuch coraz trudniej przewrócić...
 
Witam wszystkich

Natulka gratuluję, nie znamy się ale czytałam co cię spotkało, teraz już będzie tylko dobrze:))

Ja po wczorajszej wizycie ok mały się obrócił główką w dół, ulżyło mi bo nie chciałam cesarki, a od dziś biore się za wyprawkę bo jestem daleko w lesie

Życzę wszystkim miłego dnia:))
 
reklama
Do góry