reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Nanulika gratulacje! Trzymam kciuki za Ciebie i fasolkę, niech rośnie zdrowiutko a Tobie przyjemnych i bezproblemowych dalszych 8 miesięcy :D
 
Nanulika fantastycznie. Gratulacje

Mnie dziś dalej wszystko boli.
Dziś po wizycie poszłam do pracy zanieść zwolnienie i tak od słowa do słowa z koleżanką powiedziałam że bardzo mało przytyłam (3-4 kg). Ona zawsze i we wszystkim uprawia czarnowidzctwo więc mnie oświeciła że NA PEWNO coś jest źle. Ja wiem że to zasługa mojej diety cukrzycowej i wg lekarzy jest wszystko jak najbardziej dobrze no ale...
 
Nanulika ogromne gratulacje:-)
Iza przestań sie przejmowac co za kolezanka :szok:
nie mam słów.

Ktos pytał o kłucia ja mam tak przy chodzeniu ale nie wiem co to moze byc.
 
iza :)Ty się nie przejmuj tym, co mówią koleżanki, bo po to chodzimy do lekarza, żeby on wiedział czy coś jest w porządku czy nie.
A na diecie cukrzycowej niestety często się chudnie.. Ja też straciłam z 0,5kg.. Ale najważniejsze, że dziecko dobrze się rozwija :-) i tego się trzymaj:-)
 
magdula witaj:-)

iza Ty się nie przejmuj jakąś paplaniną zazdrosnej koleżanki. W ciąży wcale nie trzeba dużo przytyć. Sama znam osobiście dziewczynę co przytyła tyle co ty, czyli 3-4kg i ona i dzidzia są zdrowe.

ciekawe co u cyntek...
 
reklama
No właśnie...
Ja w pierwszej ciazy lezalam i przytylam 22 a teraz tylko 10.
Moja koleżanka 8 i jutro ma termin. A dzieciatko normalnych rozmiarów i zdrowe.
A tym ze trzeba dużo przytyc, nie obrażającym nikogo, mówią kobiety zazdrosne o to ze mało przytylas ;)
Moja przyjaciółka jest w 4 msc i nic po niej nie widać to zawistne baby w pracy zaczęły gadać ze to ciąża pozamaciczna i ze pewnie urojona bo dziewczyna szczuplutka w 4 miesiącu.
Tycie to sprawa osobliwa ;)

Ostkapa- jakoś sie trzymam. Poranne mdłości, wieczorami bole a córkę ledwo do przedszkola doprowadzam. Ale nadal dwupak. Jutro zaczynam 34 tydz. Wiec coraz spokojniej. Tylko spalabym ciagle i siedzę w domu bo wszelkie spacery to już nie dla mnie. No mówię wam urodze wcześniej. Tak jakoś mało prawdopodobne bym miała sie jeszcze męczyć tak 6 tyg. Zachowuje sie ja i moje objawy jak ciężarna dwa tyg przed porodem ;)
Mąż mi daje jeszcze tydzień ;)
Serio już niewytrzymuje. ;)
 
Do góry