reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Taycia, Gratulacje! dobrze, ze nie w nocy i że zdążyłaś na porodówkę, bo poród expresowy :-)
mam termin dokładnie tydzień po Tobie, wiec az sie spociłam :-)
czekamy na relację , ja również na wieści jak na malucha reaguje starszy brat :-)
Pozdrowienia.!
 
reklama
No to Taycia ode mnie też wielkie gratulacje :)!!!! Ściskamy Ciebie i synka:)

Co do pępuszka, to tu również poszłam za radą i zaopatrzyłam się w Octenisept. Podobno rewelacja :)
 
Taycia od nas również gratulacje, a poród faktycznie expresowy, nic tylko pozazdrościćale najważniejsze że synuś juz taki duży, zdążył podrosnąć na szczęście :-)
 
Taycia wielkie gratulacje:-):-):-):-)

A co do dolegliwości to u mnie niestety potwierdziła się wczoraj cukrzyca ciążowa i od wczoraj jestem na insulinie..:-( Dobrze, że nie zostało aż tak dużo, ale i tak trzeba się kłuć 4x dziennie..

Ja też mam cukrzycę ciążową i też przyjmuję insulinę:confused2: dwa razy dziennie i jeszcze do tego dieta:confused2:Ale już niedużo zostało, damy radę;-)
Do pępuszka mam gaziki nasączone spirytusem, ale widzę że większość ma Octenisept.
Na 18.30 mam usg, zobaczymy naszą Basię, potem postaram się wpaść i napisać co i jak:happy:
 
Taycia gratulację! Fantastyczna wiadomość. My mamy co prawda jeszcze trochę czasu teoretycznie, ale mam nadzieję że się wcześniej rozklujemy :-)

[/COLOR]Ja mam inne teraz zmartwienie robiłam badanie GBS i mam wynik dodatni:szok::wściekła/y: dzwonie do lekarza ale nie odbiera :crazy:

Ja miałam w pierwszej ciąży i zapewne teraz też mam, bo to diabelstwo podobno zostaje. Podczas porodu miałam podany antybiotyk dożylnie, a potem jeszcze przez tydzień dostawałam tabletki. Wszystko było dobrze. Nie ma co się martwić ważne żeby o tym wiedzieć i dostać antybiotyk.


Ja też mam cukrzycę ciążową i też przyjmuję insulinę:confused2: dwa razy dziennie i jeszcze do tego dieta:confused2:Ale już niedużo zostało, damy radę;-)
Do pępuszka mam gaziki nasączone spirytusem, ale widzę że większość ma Octenisept.
Na 18.30 mam usg, zobaczymy naszą Basię, potem postaram się wpaść i napisać co i jak:happy:

My się wydaje że na Octenisept zrobiła się moda. Jeśli nic nie będzie się paskudziło to będę używać rozcięczonego spirytusu tak jak z Kubą.
Ja insulinę mam na razie w lodówce bo gin mi stanowczo zakazał teraz jej brać. Wariactwo. Zobaczymy co dalej.

Powodzenia na wizycie:-D
 
Taycia ogromne gratulacje!!! To cudowna wiadomość, że poszło tak sprawnie i maluszek zdrowy! Mam nadzieję, że ty również czujesz się dobrze:-)

Ja dziś zabieram się za pierwsze prasowanie bo wczoraj nie wyszło:/ Po wiadomości o pierwszym narodzonym już listopadowym maleństwie dopadł mnie stres:szok:
 
Taycia GRATULACJE!

Nasz pierwszy listopadowy maluszek!!!
 

Załączniki

  • w_co_wierza_dzieci_bocian_530x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
    w_co_wierza_dzieci_bocian_530x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 16
No to mamy pierwsze dziecko.... czyli sezon na rodzenie listopadówek się rozpoczął:-D

ulala koniecznie pogratuluj ode mnie tayci!!! taycia - GRATULACJE!!!

Z tego co widzę, że taycia urodziła dokładnie w tym samym dniu co Ty jesteś dziś ulala


Wiem wiem :) też zwróciłam na to uwage i mój chłopak pewnie podobnej wagi nawet jest bo tydzien temu miał 3 kg :) ale ja jeszcze się nie wybieram ok 10 .10 prawdopodobnie ruszamy:) chyba że w przyszłym tyg po odstawieniu 6 tabl magnezu samo sie ruszy:)
 
Ja wczoraj się dowiedziałam, że moje łożysko ma już 3 stopień tak więc zaczynamy jeździć na "koniki" (ktg) co tydzień. Boję się żeby maluch nie miał problemów przez to cholerne łożysko. No i jak powiedział pan doktor, napewno wyjdziemy wcześniej. Mam tylko nadzieję że najszybciej po 36 tyg.
 
reklama
Gragorajka- powodzenia i doczekania tego 36 tyg

A mnie zaraz szlak trafi.
Wieczorem miałam 7 skurczy ( bardzo bolacych) co 15 a pózniej 8 co 10 minut.
Pózniej zasnelam. Obudzilam sie dziś z bólem podbrzusza, pachwin i krocza i szyjki jak podczas okresu. Bol niedozniesienia.
Właśnie Leże w wannie i próbuje sie zrelaksować ale bol chyba jest zbyt duży.

A i miałam wczoraj coś dziwnego. Mianowicie syna mi sie obrocil nogami w dół. Pod piersiami widać było wielka górkę wielkości jabłka. To była glowka. Tez tak mialyscie?
Pózniej sie znów przekrecil...

Wychodzę z wanny... Zaraz szlak mnie trafi z bólu.
 
Do góry