reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Witam.Mam na imię Julita i mam termin na 1.11. To moja druga ciąża, mam już synka Mikołaja z marca 2010.
Moja pierwsza ciąża przebiegała książkowo, teraz niestety mam powody do obaw. Badania genetyczne wykazały duże ryzyko ZD i wczoraj miałam amniopunkcję. Teraz leżę grzecznie w łóżku i rozmyślam. Mam nadzieję, że moje maleństwo okaże się zdrowe...
 
Julita witamy w listopadówkach:) Staraj sie myśleć pozytywnie!! :)

Dzwonilam do gina, niestety mój bol krzyza promieniujacy do nogi okazuje sie naturalnym "skutkiem" ciąży. Ponoc cos mi sie tam rozchodzi i naciska na cos innego:D nic z tego nie wiem:) chyba bede musiala przyzwyczaic sie do tego bolu. Ciekawi mnie jednak dlaczego przy pierwszej ciazy nic takiego sie nie dzialo i do samego konca nie wiedzialam co to bol kregoslupa.
 
Ostatnia edycja:
MagdaP3011 swojego gina pytałam jak to możliwe, że pierwszą ciążę przeszłam bezboleśnie a teraz mnie ciągle kręgosłup boli i brzuch mam twardy i obolały. Powiedział, że to normalne i zasady nie ma, raz boli jak się rozciągają ścięgna, mięśnie, tkanki a raz nie. Loteria.
 
no własnie gin powiedział mi dokładnie to samo. Kurcze ciekawe jak bedzie po porodzie. Zaczynam sie bac ze jak Lenke karmilam bez problemu to teraz problem sie jednak pojawi. No zobaczymy, mam nadzieje ze bedzie dobrze:)
 
Wesoła Kobietka pewnie dlatego z tego co widze to Ci ginekolodzy pracują nie tylko tam i musze dzwonić za tydzień lub nawet dwa tyg. i się pytać. Powiedziała że do 23tyg ciąży można to badanie zrobić, więc chyba się nie muszę martwić że nie zdąże;-)


Witam nową mamę Julitte i trzymam kciuki żeby wszystko wyszło dobrze;-)
 
Witam Cię Julitte i trzymam kciuki za zdrówko Twojego dzidziusia &&&&

Dziewczyny jak Wam się rozchodzą brzuszki. Mi się wydaje, że na boki, bo powoli zaczynam tracić talię. Czy w takim wypadku mniej mi się rozciągnie skóra??
 
Chyba nie ma żadnej zależności.... ja jedyne rozstępy po ciąży mam właśnie na boczkach... dosłownie kilka ale są.
 
u mnie dzis zgaga straszna jest biore maalox ale ona powraca :(

Spróbuj Rennie (czy jak to się pisze), podobno Manti tez pomaga, no i jest dozwolone w ciąży. Mi dobrze robi żucie gumy, nie mogę patrzec na miętowe, więc żuję o smaku truskawkowym. Dziewczyny pisały że migdały sa skuteczne, ponoć banany też. Próbowałam, ale na mnie nie działa;-)
 
reklama
czesc dziewczynki, mialam jakas awarie glownego nadajnika i nikt niemial neta od kilku dni,a ja w szczególnosci:( no ale juz jestem.

umnie wszystko ok, 14tydz leci niedlugo obruci sie na 15.

12czerwca ide prywatnie na usg bo chce wreszcie zobaczyc maluszka, ale ide do innego lekarza bo moj tylko zrobil mi usg w 5tyg ciazy i nastepne dopiero w 20tyg.ciazy. ja Od poczatku ciazy przytylam tylko 1kg. teraz ide 11czerwca na wizyte i az si eboje, licze ze chociaz 2kg max przyszlo
:-)

a jak tam wasze brzuszki dziewczynki?
 
Do góry