reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

izabella83 ja miałam właśnie bóle przy chodzeniu i staniu. Jak siedzę lub leżę to nic mi nie dolega. Ja jak opisywałam ten ból mężowi to mówiłam, że do piachu mnie już ciągnie bo to dosłownie tak było odczuwalne.
 
reklama
W końcu udało mi się nadrobić 7 stron, a nie było mnie tylko jeden wieczór :-)

Nanulika kochana, trzymaj się jakoś, po każdej burzy wychodzi słońce i to słońce wyjdzie też dla Ciebie, ogromnie Ci tego życzę.

Mal i Filifionka dopiero teraz mogę pogratulować Wam udanych wizyt !

Ja na szczęście kłopotów z tarczycą nie mam. Z witamin biorę Femibion ma on w składzie jod. Chociaż czasem zdarza mi się o nim zapomnieć :-(

nikita1982 toż to istna kartoteka powstanie :-D


A co do bóli , mnie męczy ostatnio spojenie łonowe dość mocno, jutro zamierzam zapytać o to gin. Chociaż są to raczej bóle takie hm... "rozciągające" bardziej niż skurczowe..
 
Wesoła Kobietko, polowkowe USG sie robi chyba miedzy 18 a 22 tc.

Ja tez jestem za tym zeby dodać informacje czy jest to nasze pierwsze dzieciatko. Można dodać tez wiek i informacje o spodziewanej płci :)

Dzięki temu będziemy wiedziały które dziewczyny są nadal z nami na forum. Lista listopadowek jest dość długa ale łatwo można zauważyć ze nie wszystkie sie udzielają
 
Oj to na pewno tylko ''rozciąganie'':) troszkę mnie uspokoiłyście, spokojnie sobie poczekam do kolejnej wizyty:tak:
 
W końcu udało mi się nadrobić 7 stron, a nie było mnie tylko jeden wieczór :-)

Nanulika kochana, trzymaj się jakoś, po każdej burzy wychodzi słońce i to słońce wyjdzie też dla Ciebie, ogromnie Ci tego życzę.

Mal i Filifionka dopiero teraz mogę pogratulować Wam udanych wizyt !

Ja na szczęście kłopotów z tarczycą nie mam. Z witamin biorę Femibion ma on w składzie jod. Chociaż czasem zdarza mi się o nim zapomnieć :-(

nikita1982 toż to istna kartoteka powstanie :-D


A co do bóli , mnie męczy ostatnio spojenie łonowe dość mocno, jutro zamierzam zapytać o to gin. Chociaż są to raczej bóle takie hm... "rozciągające" bardziej niż skurczowe..

Kartoteka... :-D Spokojnie, jeśli ktoś nie będzie chciał, nie musi podawać szczegółów. Ja też jestem sceptycznie nastawiona do ujawniania swoich danych i najchętniej zrobiłabym to jak nam zrobią wątek zamknięty, ale ani widu, ani słychu...
 
Zeby to nie wyglądało jak kartoteka to możemy ograniczyć informacje do minimum: wiek mamy, płeć dziecka no i ewentualnie info które to dzieciatko
 
Witam, chciałabym przywitać się na forum. Czytam was już od jakiegoś czasu, ale nie miałam odwagi napisać:-).Jestem w 15 tygodniu ciąży, ale suwaczka nie udało mi się stworzyć, zawsze jakieś głupoty wyskakują :szok:. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.
 
reklama
Do góry