reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Szczebiotka, przyznam szczerze ze nie jestem pewna jak to bylo z tymi badaniam w UK, na poczatku ciazy pobierali mi krew na kilka badan i wszystko bylo ok wiec nawet nie tlumaczylam dokladnie na co to bylo, a pozniej mialam standardowo USG w 12 i w 22tyg, tylko tam nic mamie nie mowia, tylko ze jest ok i juz, takze nie wiem do konca na co zwracali uwage.. a ze w 13 tyg bylam na urlopie w PL to poszlam do gina i zrobil mi to USG (wszystkie dane podal), a z krwi juz nic dodatkowo nie robilam.


Lola216, to ja wlasnie nie wiedzialam :) usg trwalo 5 min i dowiedzialam sie tyko ze "Wszystko ok" :)
 
reklama
Miłego dzionka :) dziś świeci od rana słoneczko zapowiada się fajny dzień :) wizytującym życzę wiele radości i dobrych informacji , pięknych widoków USG . :-)
 
hejka
ja sie wlansie zastanawiam nad usg prenatalnym wlasnie ... na 100% zrobie je okolo 19 tc ale mysle czy nie zrobic teraz tez.... musze pogadac z mezem ... z corka robilismy tylko 19tc .....zobaczymy

ja z ziol pije rumianek wyczytalam na necie ze w ciazy mozna ... i powiem pomaga mi na mdlosci i zgage:) puki co

dzis pogoda zapowiada sie bardzo fajnie ":) wysle meza przed praca z corka na spacerek a ja zabiore sie za pisanie pracy ciag dalszy ...

ja juz prawo jazdy mam naszczescie za soba .... 7 lat temu zrobilam kurs zdalam teorie i dalam sobie spokoj .... az w koncu po ur wiki stwierdzilam ze nie da sie bez auta ..... poszlam na kilka jazd i 1.5 roku temu zdalam za pierwszym razem:p fuksło mi sie hehehehe ale supe teraz bez auta sie nie ruszam
 
A ja wlasnie ide na tram i jade na jazde..... u mnie paskudnie,niby cieplo ale buro i pada:((((
Rano bylam zrobic wyniki,odbior jutro po 12,oby wszystko bylo ok....

Milego dzionka wszystkim,3mam kciuki za wizytujace:)&&&&&
 
Ja tam ziół się nie boję. To sama natura. Nie wiem jak zioła mogłyby zaszkodzić... Bardziej obawiam się antybiotyków oraz szczepionek, które wlewamy dzieciom zaraz po urodzeniu, ingerujac w system immunologiczny ...
 
Dzień dobry mamusie. U mnie pogoda paskudna :( rano padał śnieg, jest 1 stopień i zapowiada się na deszcz. Do tego jeszcze wieje ! ŚCiskam mocno wszystkie chorowitki. Życzę udanych wizyt i pięknych fotek z USG.
 
ja tez sie nie boje tym bardziej ze pijac ostatnio rumianek czuje sie lepiej tfu tfu tfu :p
a u nas pieknie slonce swieci mozna chodzic w samych swetrach ... maz pojechal mi do sklepu jeszcze musi jechac do urzedu i wysle go z mala na plac zabaw a ja mam dzis okuliste
 
ja tez sie nie boje tym bardziej ze pijac ostatnio rumianek czuje sie lepiej tfu tfu tfu :p
a u nas pieknie slonce swieci mozna chodzic w samych swetrach ... maz pojechal mi do sklepu jeszcze musi jechac do urzedu i wysle go z mala na plac zabaw a ja mam dzis okuliste

Jo tyz ze ślunska ;)

Wracając do ziół. Te z apteki co prawda smakują jak siano, ale z własnego ogródka to juz szok!
Ususzyłam sobie kiedyś meliskę - niebo w gębie! No ale nie mozna długo przechowywac ...
 
reklama
ech... dziewczyny, które mnie pamiętają.. przepraszam, ale odrzucało mnie od komputera. Nadal odrzuca... Ale powoli wracam do świata żywych. Powiem Wam, że to co się działo ze mną przez ostatnie 2 tygodnie, to przesada.. Nie miałam siłuy zwlec sie z łóżka, wymioty myślałam, że smnie zmarnują... koszmar. OD 2 dni odpukać, jest troche lepiej i mam nadzieje, że już będzie coraz lepiej, bo normalnie koszmar...
Dzięki ulala, za pamięć.
Witam nowe dziewczyny !
MAm do nadrobienia ponad 70 stron postów, więc nie wiem kiedy to zrobię ;-)
Dzisiaj mam wizytę ok. 17.00, więc popołudniu jak wymioty mnie nie złożą, to się odezwę.
 
Do góry