reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam dziewczyny ale wy produkujecie hehehe :-)
U mnie samopoczucie takie sobie mdli mnie i mdli od rana jem migdały i chyba ciut lepiej. Jeszcze cukierki imbirowe musze kupić.
Wizyta u mnie kosztuje obecnie 70zł więc nie ma źle.
Sylha jeżeli Ci się podoba to palto i wykorzystasz go to kupuj.
Lola to jeszcze troche musimy poczekać do tego 13tyg.
Życzę wszystkim zdrowka:tak:
 
reklama
ulala:8336210 pisze:
Nanulika - obserwuję ta twoją Nanulike i zastanawiam się gdzie ona ma te napięte piersi hehee i czy będzie rósł jej brzuszek razem z twoim ??? (chodzi o tą twoją panią na zielonym tle ?) widać komu sie nudzi hehehee


beta do godziny powinna być czekam czekam ale nawet dziś jakas taka spokojna

Podpatrzylam to jeszcze u czerwcowek i bardzo mi sie spodobalo:) a brzuszek tej pani rosnie:) oby nam tez urosly....
 
Nanulika fajnie to będzie wyglądać :)


Beta jest - 51147,5 rośnie więc trzymajcie kciuki by sie okazało że dzidzi jest duże ale ciąża jest młodsza i dlatego nie widac bylo serduszka .
 
ulala, tak czułam, że u ciebie będzie ok - od samego początku beta ładnie rosła i widać było, że dziecko silne. kiedyś koleżanka mi powiedziała: w ciąży nic nie czytaj i nie porównuj, bo tu rzadko cokolwiek jest książkowe.
 
sprawiłam sobie nowy suwaczek, czaderski :)
też bym sobie jeszcze wstawiła ta panią z rosnącym brzuszkiem, ale już chyba nie będę przesadzać hehe :-D
 
Witam wszystkie Listopadówki:) zgodnie z moimi wyliczeniami u mnie 5-6 tydz, 9.03 lekarz zapisał ze to 3 tydzień ciąży. jestem po infekcji z wysoką gorączka i antybiotyku ale lekarz stwierdził że maleństwu nie powinno zaszkodzić bo żywi się jeszcze ciałkiem żółtym. nastepna wizyta na początku kwietnia ale nie wiem jak ja wytrzymam tak długo żeby nie sprawdzić czy wszystko w porządku:-( dostałam jeszcze duhaspan bo miałam różowe plamienie co gin stwierdził ze to z nadzerki ale lek mam brać.. no nic, trzeba czekać cierpliwie... grrr:-)Pozdrawiam Was wszystkie mocniachno i cierpliwości życze!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
muszę sobie kupić taką podstawkę na laptopa, żeby go na brzuchu nie trzymać jak siedzę,
a póki co wszystko robię na leżąco, chociaż też muszę na brzuchu leżeć i mnie jednak trochę uciska
 
Do góry