reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

A u nas niestety Lenka ma uczulenie na białko krowie, cały czas jestem na diecie bezmlecznej, w święta zjadłam wołowinkę na obiad a na drugi dzień już były suche, szorskie placki na nóżkach, to samo po plasterku mozzarelli, mm jej jeszcze nie podawałam, na szczęście jie muszę ale już widzę, że jak coś to tylko pepti lub nutramigen będzie mogła pić :no:. Za to też zaczęła gadać po swojemu z nami, cieszy się jak siostry z nią rozmawiają i uśmiecha się ślicznie :-)
 
reklama
Rozumiem :) wczoraj dałam Małej wody i faktycznie podeszło jej bardziej niż z dodatkiem herbatki :). Ale mamy kolejny problem dotyczący odbijania. Zauważyłam, że wystarczy, że wypije małą ilość i od razu się wierci i płacze. Podnoszę ją i odbija się jej, ale strasznie mocno i to kilka razy. Już zaczęłam myśleć, że może jest przekarmiona... Miała tak któraś z Was? 
 
illusion U nas tak jest chwilkę popiję i musze szybko ją wsiąść do odbicia bo właśnie się strasznie wierci a odbija jej się właśnie strasznie głośno i to z trzy razy i potem sobie dojada do końca i znowu do odbicia. Lekarka mi powiedziała, że jest to spowodowane dużym strumieniem z piersi więc trzeba najpierw trochę spuścić i dopiero przystawiać do piersi. Ale ja nie wiem czy ty karmisz piersią czy mm.
A my mamy problem z płynem do kąpieli, Używałam nivea ale mała dostała wysypki, teraz kupiłam olian i olliatum i próbuje. może macie jakiś wypróbowany płyn dla właśnie skóry wrażliwej???
 
pati_pati my używamy płynu do kąpieli hipp, który jest hipoalergiczny i nie zawiera żadnych parabenów ani pegów (które najczęściej uczulają) i jestem z niego bardzo zadowolona :-) Chociaż mały raczej nie jest alergikiem. Teraz jeszcze dokupiłam szampon z tej serii.
No, i kosztuje trochę mniej niż oilatum :-)
 
Hej Dziewczyny!!:)

Dawno mnie nie było, ale jakos pochłaniają mnie obowiązki domowe no i opieka nad Kajetanem..:-)
U nas sprawa sie rozwiazała, mały nie ma skazy białkowej, wczessniej po prostu przesadzałam z iloscia białka i dlatego był wysypany no i brzuszek bolał ;/ No i okazało się ze mały potrzebuje sobie wiecej zjesc bo jest małym głodomorkiem tak wiec sie dokarmiamy Bebilonem i jest ok. A tak z ciekawosci to ile zjadaja wasze boąbelki? Kajtek ok. 130, wiem bo odciagnełam do butelki (myslałam ze bedzie na dwa razy :D).
A jeśli chodzi o kolki (widziałam ze był temat wczesniej) to polecam Delicol- działa !! :)
A jesli chodzi o kosmetyki to mojemu małemu podeszły Nivea wiec uzywamy cała serie :)

A no i chciałam Was zapytac jak tam wasze sprawy łóżkowe? U nas kiepsko ;/ odczuwam ból i okropny dyskomfort i boje sie ze tak juz zostanie.. w końcu mineło juz 8 tygodni..:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam wczoraj wizyte u gin...i mam stan zapalny :( dostałam tabletki dowcipne i 2 tyg leczenia:) Minęło już ponad 6 tyg i jeszcze 2 tyg - bez seksu. nie będę wiedziała jak się potem do tego zabrać :):-)
 
Cześć!!! Ja właśnie dziś planuję wielki wieczór:-) Mam nadzieję że wszystko będzie ok. . . Normalnie podziwiam swojego ukochanego za cierpliwość ;-)i dziś mam zamiar mu wszystko wynagrodzić:-)
Jeżeli chodzi o malutką to nadal walczymy z kolkami... aktualnie używamy espumisanu. U nas te wszystkie kropelki które wypróbowaliśmy tak marnie pomagają.... trzeba chyba ten okres przeczekać. Po espumisanie malutka pruta i kupki robi ładnie. W zeszłym tygodniu używałam infacolu i były problemy z wypróżnieniami , nawet 3 dni nie było kupki.
Słuchajcie małej Ali na języku zrobiły się pleśniawki (taki biały osad na języczku i usteczkach) które powodują że zanim się porządnie przyssa do piersi to strasznie
płacze..... wyrzuca smoczek i nie chce z butelki pić herbatek.Jakieś sprawdzone metody pozbycia się tego dziadostwa??? Czy ja też powinnam czymś piersi smarować?
f2wle6yd14u7xf58.png

klz9hdge5yzwxosx.png
 
U nas kupki co drugi dzień biogaja się nam skończyła i będę musiała zapytać lekarki co dalej? :)
Wiem ze na pleśniawki kupuje się taki płyn ale zapomniałam nazwy:p w aptece powiedzą. Napewno ją to boli i może nie pic mleczka.
Moj pije teraz 150 co 4h :)
 
reklama
na plesniawki aphtin bez recepty, a na recepte nystatyna, ale nie jestem pewna czy juz u takich maluchów.
Maria2008, u nas tez problem z zaparciami. probiotyk nie pomaga, wlasciwie to tylko czopek działa :-(
 
Do góry