reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Kuba jedzie na Bebilonie 1 zwykłym, ale okazało się, że te jego stęki i jęki są normalne. Maluch jeszcze nie umie rozluźnić dupki i jednocześnie napina cały brzuszek.
Póki co działa przepajanie przed jedzeniem.
 
22.11. o 12:50 przez cc przyszła na świat Nikola o wadze 3250 gram i 54cm :). Przebieg porodu opisałam już we właściwym miejscu. Od poniedziałku jesteśmy w domu i czujemy się świetnie :)

Cięcie cesarskie jest jednak do przeżycia. Już właściwie nie czuję dyskomfortu, śmigam jak helikopter, a brzuch pięknie mi się wchłonął pozostawiając tylko lekką opuchliznę w miejscu cięcia.

Wszystkim rozpakowanym mamusiom serdecznie gratuluję!!
 
Kuba jedzie na Bebilonie 1 zwykłym, ale okazało się, że te jego stęki i jęki są normalne. Maluch jeszcze nie umie rozluźnić dupki i jednocześnie napina cały brzuszek.
Póki co działa przepajanie przed jedzeniem.
U Nas tez Babilon 1 (u mnie nazwany inaczej Aptamil) i daje wode + priobiotyki. Kupa dzisiaj poszla jak talalala :-)
 
Kuba jedzie na Bebilonie 1 zwykłym, ale okazało się, że te jego stęki i jęki są normalne. Maluch jeszcze nie umie rozluźnić dupki i jednocześnie napina cały brzuszek.
Póki co działa przepajanie przed jedzeniem.

Babyduck jak nam się comfort skonczył i w aptece nie było to kupiliśmy zwykły, taki jak Twój i o dziwo Franek zwrócił cała butlę. Myślałam, ze to zbieg okoliczności. Nastepne karmienie było akurat moim pokarmem bo mialam odciągniety, ale już następna butla znowu bebilon i znowu wymioty. Akurat mój mąz był na zakupach, wiec latał od apteki do apteki szukajac tego mleka, aż w 4 dowiedzial się, że w aptece to sa głównie specjalistyczne mleka i takie zwykłe to może w markecie kupić. Okazalo się, że w Auchan jest cała gama mleka nie tylko bebilon,a cena? w aptece 43 zł, w auchan 27 zł.
Na razie nie daję mu tego zwykłego. Moze jak troche podrosnie to spróbuję jeszcze raz:tak:
 
reklama
Illusion, BADKA, Moni-ka - ogromne GRATULACJE! Super slyszec ze mialyscie spoko porody.

Ja tu wciaz czekam... Dzis od rana brzuch zaczal lekko pobolewac jak na miesiaczke.
Wszyscy dzwonia i pytaja, czy to JUZ?! A tu nic...

Olii88 i Martynkkka - jestescie tam jeszcze czy tylko ja sama zostalam???
 
Ostatnia edycja:
Do góry