reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
martynka GRATULACJE! Cieszę się że poród miło wspominasz i że czujesz się super! Super:-) oby tak już było zawsze!

ras zatem Ty ostatnia jesteś, ale już jutro 30 listopada, zatem poród na godzinach ;-) oby!
 
Dziewczyny, muszę się pożalić. Mam mega problem z piersiami. W lewej zastój - nawet mały nie może tego wyciągnąć, próbuję ściągnąć laktatorem i rozmasowywać jednocześnie, trochę popuściło, ale dalej jest..
a w prawym sutku mam ziejącą dziurę, bo młody się tydzień temu przeciągał nie wypuszczając piersi z buzi. Od tygodnia smaruję bepanthenem i nie ma żadnej ulgi, przystawienie jest torturą.. Chyba spróbuję go karmić przez nakładkę, ale ja chcę moje zdrowe pieeeeersiiiiii!!!!!!!!!
Co mogę zrobić z zastojem, żeby nie przeszło w zapalenie?? please help!!!
 
reklama
Czy któreś z Waszych dzieci miało przedłużającą się żółtaczkę? Kuba w wieku 14 dni miał bilirubinę całkowitą na poziomie 10,46 przy normie 1,20. Pediatra dopiero w przyszłym tygodniu :(

multiplicamini, spróbuj rozgrzać pierś przed karmieniem/odciąganiem np. jakimś ciepłym okładem albo termoforem, a pół godziny po karmieniu schłodź okładem z zimnych, tłuczonych liści kapusty.
 
Do góry