reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Cyntek trzymaj się, będzie ok. Jak już się szyjka zmieniła to pierwszy krok do sukcesu! Myślałam, że moja męczarnia jest masakryczna, ale Twoja jeszcze gorsza. Dasz radę dla dzidziusia, najważniejsze by był zdrowy :) Trzymajcie się cieplutko!

Ja dzisiaj po usg. Mały waży 2840g, łożysko stopień 3, jak to moja lekarka powiedziała "Leżeć, odpoczywać, czekać i rodzić". Mam nadzieję, że długo czekać nie będę musiałą :D
 
reklama
Ufff wreszcie można odpocząć:-) Muszę powiedzieć, że jestem dziś z siebie dumna bo myślałam że nie uda mi się wykonać wszystkiego co sobie zaplanowałam a tu proszę:cool2: heh jutro mam prawdziwą labę bo dziś już cały dom posprzątałam a jest tego jakieś 250m2 więc jest się co gimnastykować:-) a jeszcze po południu koleżanka na kawę wpadła i właśnie odjechała.
U mnie samopoczucie dość dobre. Jadę jutro po południu na to KTG:-) Jeszcze parę dni i mamy listopad:szok:
 
Ufff wreszcie można odpocząć:-) Muszę powiedzieć, że jestem dziś z siebie dumna bo myślałam że nie uda mi się wykonać wszystkiego co sobie zaplanowałam a tu proszę:cool2: heh jutro mam prawdziwą labę bo dziś już cały dom posprzątałam a jest tego jakieś 250m2 więc jest się co gimnastykować:-) a jeszcze po południu koleżanka na kawę wpadła i właśnie odjechała.
U mnie samopoczucie dość dobre. Jadę jutro po południu na to KTG:-) Jeszcze parę dni i mamy listopad:szok:

To samo pomyślałam dokładnie jakies 5 minut temu patrzac sobie na date pod godziną w pasku !!! :szok: zaczynam sie stresic powoli ale jak juz będzie 1 listopad to juz naprawde będe się strasznie bać !!!!!!!!
 
Nie ma sie czego bać.
Zawsze możecie sobie przypomnieć ze mam gorzej ;)
Mam skurcze krzyżowe co 5-7 minut.
A to nadal nie te skurcze. I nawet ktg wykazuje ze niema podstaw do badania szyjki. Bo niby te skurcze na to nie wpływają.
Tak wiec... Pocieszcie sie ze macie dobrze ;)
 
reklama
Do góry