reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Zizi, to chyba zależy czym wracacie, jeśli autem to w aucie będziesz miała pewnie z 18 stopni, grubo nie ubiraj bo się mała będzie wściekać. Ja mam zimowy i jesienny kombinezon, pewnie w ten jesienny zapakuje, mała idzie do fotelika i do auta, 10 min i jesteśmy w domku
A ja się znowu obudziłam z bólem głowy, zmierzyłam ciśnienie i mam 109/67, właśnie kawką się próbuję ratować :-(
 
reklama
Macie śnieg?!?
Super wam.
Mi do pokoju dali pacjentke z dzidzia mała!!!!
Był lekarz. Zaraz bedą badali rozwarcie. Jeśli sie ruszyło choć trochę to cesarka. Jak
Nie to bedą myśleć bo widza ze mi cieżko.wymiotowalam pól
Nocy. Dali mi kilka środków antywymiotnych ale co z tego skoro na śniadanie dostałam
Dwa tosty i je grzecznie po 10 minutach zwróciłam...
Dzidzia jak jest śnieg to pieluszka, body ciepłe a na wyjście kombinezonik. ;)
 
Zależy od pogody, jaka będzie... Planuje ubrać małą w body na długi rękaw, pajaca zwykłego, skarpetki, na to pajac taki polarkowy z kapturkiem, czapka i do tego zawinąć małą w kocyk. Podjeżdżamy pod drzwi szpitala, pakujemy Małą i w 10 minut jesteśmy w domu... dodam ze najpierw mąż trochę nagrzeje auto. Jeśli by był mróz to jeszcze mam w zapasie sweterek i takie spodnie ze skarpetkami.
 
Mdmd serdeczne gratulacje, duzo szczęscia i zdrówka dla Was!!!

Zizi juz snieg? ups Nad ubraniami na wyjście jeszcze nie mysłałam. Zobacze jaka będzie pogoda, to S cos przywiezie.

Probuje znaleźc nr tel do fryzjera i gdzies zapodziałam wizytówke. W necie nie moge namierzyć, chyba pojade w ciemno:dry:
 
mdmd Gratulacje!!!!

Ja też jeszcze nie myślałam w co obiorę dzidzie:szok: ale chyba tak jak wy body dł rękaw, pajac cieplejszy ,skarpetki, i kombinezon jesienny :) do autka 15min i w domku
 
cyntek biedactwo..im napewno przede wszystkim chodzi o dobro dziecka w pierwszej kolejności, dlatego każą Ci tak cierpieć...Jeśli chodzi o obracanie dziecka to dziwna sprawa, pierwszy raz o czymś takim słyszę, chociaż jeśli jest taka możliwość no to super, zawsze jakaś szansa by rodzić naturalnie, jeśli możliwość jest to spróbować można...nic się nie martw kobietko wytrzymaj jeszcze trochę, to wszystko po to by maluszkowi jak najlepiej się działo
mdmd gratki ;-) no i następna rozpakowana :-p
zizi może też kilka zestawów przygotuj, bo to jednak niewiadomo jaka pogoda będzie itd, ja mam podobny zestaw jak olii też z kombinezonem i kocykiem, bo ja mam na 20 listopada termin, a już jakoś mrozy zaczynają chwytać, więc może i będzie zimno lub zimniej, chociaż niewiadomo, pogoda bywa nieprzewidywalna
basia no nie mów, że Ci takie ciśnienie za niskie jest :O właśnie prawidłowe, ja miałam raz 100/60, mówią że w ciąży powinno być właśnie niskie ciśnienie, im niższe tym lepiej, znaczy bez przesady, ale 120/80 to już max chyba powinno być
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heja dziewuszki.
Rozwarcie sie nie zmieniło ale kształt szyjki tak. To dobra wiadomość. Oczywiście po badaniu mam resztke czopa z krwią. Biegunke i skurcze. Położna uważa ze sie zbliżamy
Do tego co chcemy osiągnąć.
Także wieczorem kolejne badanie i zobaczymy.tak chodzi o dobro dziecka. Tak bardzo czekają objaw porodu bo to by oznaczało ze gabrys sam chce wyjść i jest do tego gotowy i ze oni tylko go wyjmuja. Jeśli zrobią to wczesniej to z zagrożeniem ze za bardzo ingeruja w ciążę.
Ale wszystko na to wskazuje ze gabrys jest gotowy. Prawdopodobnie gdyby nie to ze jest odwrotnie to by sie już urodził. Zgadzam sie z lekarzami z ich teoria tylko ze cierpię ja i czasami gehenny przechodzę. Szczególnie jak na zmianie jest jakaś głupia midwife.
Jak ostatniej nocy. Chociażby jak sie poplakalam to pow; good girl i poszła.
Normalnie powinna usiąść. Porozmawiać. Poglaskac po plecach. Dać herbaty. Uspokoić mnie. Mam nadzieje jej wiecej nie spotkać. Teraz jest fajna.
 
cyntek trzymaj się, jeszcze trochę i Gabryś będzie z Tobą, będzie dobrze, już tyle wycierpiałaś, już teraz napewno musi byc z górki, trzymam kciuki aby teraz było już tylko lżej :*
 
reklama
Do góry