reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
No ja Tez juz po wizycie, skierowania na cc nie dostalam, bo lekarka powiedziala ze nie potrzebuje. Jezeli do niedzieli nie urodze to w czwartek mam przyjsc po zwolnienie. Nawet nie wiem co z szyjka, czy sie skraca czy nie, tak mnie lekarka poddenerwowala ze sie nie zapytalam. Masakra normalnie. Teraz musze czekac az cos sie zacznie i wtedy jechac do szpitala... nerwy mam jak nie wiem...
 
Ja tez byłam dzisiaj na wizycie, miałam do odbioru wyniki badan na paciorkowca i mytoplazme czy jakos tak wszystko wpożądalu, morfologia tez ok. Ginka zmierzyła szyjke i sprawdziła ujście jak na razie nic sie nie skraca ani nie otwiera ;-)
Dzisiaj tez w końcu zamówiłam łózeczko z materacem oraz pościel, no i pojechałam tez kupić wózek, niestety nie było go na stanie ale na piatek lub poniedziałek będzie ;) ah super sie czuje ze to wszystko załatwiałm. Teraz tylko pozostało wypranie reszty ciuszków, prasowanie i układanie. MUsze w końcu zacząc jutro, bo nie zdąże!! :baffled::-)


OCZYWIŚCIE GRATULUJE ŚWIEŻO UPIECZONYM MAMĄ!!!!!!
:-)
 
kurcze, dziewczyny co wy z tym cc tak szalejecie?? i wogóle tak szybko po te skierowania i żeby ciążę rozwiązać...hmmm tak mnie nakręciłyście, że ja już myślałam, że i ja dostanę jakieś skierowanie czy coś, czy chociażby jakieś przesłanki, że to już wkrótce, tymbardziej że ostatnio bolał mnie brzuch!!! i byłam pewna że się coś dzieje, a ja jeszcze łohoooo, jeszcze daleko w polu jestem, także lekarz mi mówił, że jeszcze ten miesiąc muszę chodzić :) więcej info napiszę na wątku o usg i wizytach ^^
z
kruszka ja też gdzieś to wyczytałam, o tych skurczach a stosunku, ja powiem szczerze że coś aż tak do końca mi się wierzyć nie chce to, trochę na wyrost to jest napisane, uważam że orgazm, może wywołać skurcze, bo w pierwszym trymestrze tak miałam, właśnie podczas orgazmu miałam straszne skurcze i to okropnie bolesne!!!!!!! dopiero w 4 miesiącu ciązy ustały. Gdzieś wyzytalam że w 6-7 mcu ciąży właśnie nasienie może spowodować skracanie się szyjki, także na każdy etap ciąży seks co innego tam powoduje, myśmy na początku ze wszystkim też ostrożnie, a teraz są częste pieszczoty piersi i nic się nie dzieje.. tak samo słyszałam, że nie można ani brzuszka głaskać żeby skurczy nie sprowokować, ani wogóle masować kobiety w ciąży, a ja i brzuszek głaszcze i to nieraz tak nachalnie!!! czasami całymi dniami się wpatruje jak faluje i dzidźkę zaczepiam głaskaniem, no i nieraz mąż mnie masuje dzień w dzień bo to takie przyjemne ahhhhh ;)) i też nic się nie dzieje, zero skurczy :))
 
iza:) jesteś w zaawansowanej ciąży, wszystko jest wystarczająco dobrym powodem, żeby wpaść w histerię ;)

:-D i tej wersji się będę trzymać.

ja juz po wizycie. Jestem w głębokim szoku. Co prawda twardnieje mi brzuch, a dziś nawet trochę boli ale byłam pewna że mi powie że szyjka długa na kilometr i nic nie widać. A tu niespodzianka. Szyjki brak, rozwarcie na 3 cm i każdej chwili mogę zacząć rodzić :eek: Dziś albo jutro, najdalej za 3-4 dni..... Teraz przez te newsy to zaraz będe miała poród urojony, w krzyżu tak mnie boli że padam. Emocje od strach po radość się we mnie telepią hehe
 
iza zarąbiśćie!!!!!!!! :-):-D to kolejna laseczka się niebawem rozpakuje, ale teraz mnie nakręciłyście, a ja muszę czekać wieki ohhhhhhh
 
Fajnie by było. Strasznie boli mnie krzyż, falami. Ciekawe czy coś się rozkręca czy mam urojenia. No ale boli. Nastawie się a będę tak tydzień łazić...
 
Iza super!!! U mnie w pn rozwarcie na 1-1,5cm, szyjki brak, ale nadal się toczę... Koleżanka, która ma termin dwa tygodnie po mnie chodzi z rozwarciem 3cm już ponad tydzień!!! Nie wiem jak to mozliwe:-)

Dziewczyny czy wy też macie taki apetyt??? Ja od trzech dni non stop w lodówie nurkuję. Non stop jestem głodna! Przeraża mnie to
 
reklama
Julitte oj ja też mam taki apetyt... Zastanawiam sie nawet nad tym gdzie ja to w ogóle mieszczę.. ;-)
iza:) zazdroszczę... też bym chciała taką diagnozę.. ale ale ja też mam takie bóle w krzyżu przychodzące falami więc może i mi sie coś tam dzieje...

Ja byłam dziś z m na zakupach.. Nałaziłam się jak nie wiem...Wydaliśmy mnóstwo pieniędzy..:-( ale mamy zapasy na dłuuuugo..
Zaraz ciepła kąpiel i zgarnę m do łóżka... :-D;-)
Tak bardzo chciałabym urodzić.. Od jutra jestem "w terminie" Podobno 3 tygodnie wstecz i 2 naprzód od wyznaczonej daty to "termin" więc byłoby już ok.. Nie mam już siły ganiać z tym brzucholem za moja starszą córcią.. Czuję się jakbym cała była obwieszona siatami .. Wszystko takie ciężkie się wydaje... no toczę się po prostu.. bo nie chodzę normalnie;-)
 
Do góry