reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Jeżeli chodzi o maliny,to ja uwielbiam,i zjadłam ich już dosyć dużo.Jagód jeszcze nie próbowałam.
Kakao też piję dość często,nie słyszałam ,że może uczulać.
Natomiast gdzieś czytałam,że nie można jeść orzeszków ziemnych.

Jeśli chodzi o wózki to mnie podobają się Bebetto.
Widziałam go u koleżanki ,która odkupiła go jeszcze od innej,i jak na dwójkę dzieciaczków,to trzyma się całkiem nieźle.Na początku chciałam beżowy,ale te jasne kolory bardzo się brudzą,i chyba też weźniemy fioletowy,ewentualnie czerwony.

WÓZEK DZIECIĘCY PASCAL KOLOR FIOLETOWY NR 237 | WÓZKI DZIECIĘCE UNIWERSALNE \ PASCAL | Sklep Internetowy AROSHOP wózki dziecięce marek BEBETTO, IZACCO, AROTEAM
 
reklama
Moni-ka - gratuluję połówkowego, ciszę się ze wszystko wporządku :)

Co do kolorów wózka, to gdyby nie to że dostaliśmy od znajomych wózek czerwono-czarny (nieużywana gondola + spacerówka w bardzo dobrym stanie - X-lander XA), to skusiłabym się na kolor fioletowy. Tak już przyszłościowo wydaje mi się dość uniwersalny. :) Zresztą ostatnio jak patrzyłam na foteliki do samochodu to cały czas przyciągają mnie fioletowe.
Co do pomarańczowego jest naprawdę ładny - ale moja koleżanka, która miała dwa wózki (czerwony i pomarańczowy) najczęściej musiała czyścić ten pomarańczowy, szybko się brudził a przynajmniej bardziej było widać. Ale mogła to być kwestia materiału (jak i dziecka ;) ).
 
dziewczyny pozdrawiam serdecznie z urlopu, jak wrócę to postaram się doczytać wszystkie posty. u mnie wszystko w porządku. rosnę sobie cały czas a mała fika koziołki w brzuszku aż miło :-):-):-)
 
Czy któraś z Was zastanawiała się nad wózkiem Mutsy? Znajomi mają taki wózek do sprzedania, a mnie bardzo się podoba. Może macie jakieś doświadczenia odnośnie tych wózków?
 
Słyszałam same dobre opinie o mutsy. To mój trzeci typ na liście. Jeśli cena dobra, to nie ma się nad czym zastanawiać :)
 
Witam :)
Ja już po wizycie - na odpowiednim wątku :)

Bett
- udanego wypoczynku :)

I tak ogólnie na temat wagi - dla pocieszenia zawsze przychodzi na każdego czas - od początku ciąży do 21t6d przytyłam tylko 1,5 kg. A przez 4 ostatnie tygodnie - nie uwierzycie 2,5 kg. ;) W sumie jestem od początku 4 kg do przodu.
 
hej
Wrzućcie jakieś linki na tego mutsy bo ja nie mam jeszcze typów na wózek..... a co do wagi to ja sie tak martwiłam że nie przybieram na wadze a tu już 4,5 kg :) haha ciekawe ile przytyje bo jem na okrągło głównie wieczorami słodycze.....itp.
 
Witam, cały czas czytam październik 2012, ale z dnia na dzień pustki coraz większe :shocked2:. Wszystkie na wakacjach, czy kompletujecie wyprawki, przygotowujecie pokoje dla nowych członków:-D. No i mam swój upragniony wóziol, już w domku :cool2::-D:-)

Gratuluję udanych wizyt :happy2:
 
Pati_pati - ja np nie jem jakoś więcej niż do tej pory, wydaje mi się że tyle samo. Słodyczy też mniej więcej podobnie. Pory jedzenia mam takie same a tak jakoś wyszło że teraz w ciągu tych 4 tygodni tyle nadrobiłam wagowo ;) Fakt, że brzuszek mi wypchało konkretnie w ciągu ostatnich 2 tygodni. Teraz mam taką większą piłkę przed sobą ;)

Nela - przyznaję, w listopadzie pustki coraz większe. Pewno wakacje...
 
reklama
O tak, ja ostatnio zaszalałam z wyprawką. Komplet ciuszków w rozmiarze 62 już jest, trochę akcesoriów także, leżaczek czeka na wypranie, rożek i przybornik na łóżeczko zrobiłam sama. A w weekend zrobiliśmy przemeblowanie i złożyliśmy już łóżeczko i komodę. Teraz czekają na właściwego użytkownika. :tak:
Jeszcze tylko chciałabym mieć większe przekonanie co do wózka. Miałam już wybrany - jedo fyn, ale chłopak zaczął marudzić, że brzydki i od nowa jest szukanie i porównywanie. Wczoraj już prawie zdecydowałam sie na lonex speedy, a chłop dziś wyskakuje z roan teo... i tak w kółko. :confused2:
 
Do góry