reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

La Mari, co do zaskoczenia ciążą, to moja ciocia (lat 42) stosowala wiele lat metode pomiaru temeratury i obserwacji sluzu, miala mega wprawe, bo nie tylko sama stosowala, ale prowadzila tez porady dla przyszlych malzonkow i w ogole.. no i ostatnio juz jej sie tak dokladnie nie chcialo, jak to sama okreslila, "zjadla juz na tym zęby", myslala, ze tak dobrze zna swoje cialo, ze juz nawet bez mierzenia temp bedzie wiedziala co i jak :) no i... zaszla w ciaze :)


sanns, ja czesto jak sie przebudze nad ranem to tak mi sie chce siusiu, ze az boli brzuch i tak jak piszesz - przechodzi jak zrobie, jak wstane dodatkowo w nocy na siusiu, to juz tak nie mam.


nanulika, dobrze, ze znacie swoje prawa i ze S bedzie o to walczyl, bo to nie teraz na Twoje nerwy (chociaz jemu tez jest bardzo ciezko), mam nadzieje, ze nie beda cie dlugo trzymac w szpitalu, psycholog to dobry pomysl, nie z kazdym problemem jest sobie latwo poradzic samemu.


To, ze czasami klada dziewczyny oczekujace na zabieg razem z ciezarnymi to jest jakies mega nieporozumienie.. przeciez to jest zle dla obu stron :/ nie wiem gdzie ci ludzie maja mozgi..


Ja jestem 6 lat po slubie :) a jestesmy ze soba oficjalnie od 2003, bo wczesniej sie znalismy i troche flirtowalismy :)
 
reklama
Mal i Filifionka nie zdążyłam jeszcze Wam pogratulować !! Mal - cudne fotki, tak wyraźnie wszystko widać. Filifionka - szybko już widać płeć.

Madzialenka ja robiłam usg 3d - genetyczne w Żorach. Koszt usg z tego co pytałam to 220 zł aczkolwiek ja miałam skierowanie, więc za darmo.
 
Witaj Naughty&happy w listopadówkach :-)
PS. W wątku "Nasze wizyty u lekarza" opisujemy tylko nasze wizyty, komentarze na głównym.
Podaj mi termin swojej wizyty u gina to dopiszę Cię do naszego terminarza, żebyśmy mogły trzymać za Was kciuki. pozdrawiam

Elzu najgorsze jest to, ze kładą takie dziewczyny i trzymają czasami po kilka dni w szpitalu :/
 
Alicja dziękuję za wytłumaczenie :) zaraz usunę komentarz

edit:

A kiedy mam termin wizyty to nie pamiętam ;) pewnie za miesiąc, klasycznie. W tym tygodniu byłam to teraz trzeba zarobić na następną :p a usg to dopiero połówkowe mnie czeka gdzieć w drugiej połowie czerwca, ale dokładnie terminu jeszcze nie znam.
 
Ostatnia edycja:
dużo dziewczyn ze ślaska tu widzę, mam rację ? czy mi się tylko wydaje ? Na marcówkach 2010 mało było dziewczyn ode mnie :-(

Nie wiem czy tak dużo, ale kilka jest. Na naszym wątku "Poznajmy się" chyba więcej osób opisało się, ale niektóre z nich nie udzielają się. Ale ja w sumie nie przywiązuję większej wagi do tego kto tutaj skąd jest.
 
wiesz, to jest tak, że jak też nigdy nie interesowałam się skąd są laski ale później jak dziewczyny organizowały spotkania regionalne to już mi smutno było, że ja nie mam takiej możliwości ;-)
 
reklama
ja mam wrażenie, że na każdym forum ogólnopolskim (a siedziałam już na kilku) zawsze najwięcej jest dziewczyn ze śląska :)

mąż kupił mi witamimy Pregna Plus, od dziś mam je brać. mam pyt do tarczycówek: przy niedoczynności powinnyśmy brać jod czy właśnie unikać? moja endo nic na ten temat nie mówiła, gin się zdziwił, że mi nie dała, a ja już zgłupiałam i sama nie wiem.
 
Do góry