reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Hej!

Hanoos - tak, Mikolaj postanowil wyjsc wczesniej pomimo tego,ze jeszcze mialam 2 tygodnie do skonczenia pracy, torbe dzieki Bogu spakowalam dzien wczesniej (jakbym cos przeczuwala). Urodzil sie w 35 tyg,ale z waga 3 kg,wiec jak niektore donoszone dzieci :-D teraz tez moze pochwalic sie 13 kg i 80 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sylha,Hanoos - jesli mozecie pomoc to bede wdzieczna. Tej Pani przyda sie wszystko. Ja mam adres. Napisze Wam na priv.

Oli - cudownie,ze Tymek tak szybko sie rozwija

Ostkapa = moze Zosia gotowa na rodzenstwo? :tak:
 
reklama
ostkapa ja tez nie myślałam już o dzieciach, aż tu nagle po 13 latach znowu mnie naszło :) tylko ta różnica wieku jednak duża.. A MArtyna jak idzie z wózkiem, to myślą żę Aga to jej dziecko :) A ja babcią??? o nie....:szok: tfu, tfu, tfu..

taycia duzy chłopak z Twojego Mikołaja :) Ale moja Aga też niczego sobie. Tez ma 80 cm a waży 10 kg :) ubrania na 86 cm robia się powoli za krótkie...
Tak czytam o wyczynach Waszych pociech i widzę, że większość bierze się za chodzenie już ;-) A mój leniuszek nic ;/
 
Taycia- ale masz chłopa w domu:szok: mój waży 10.4 i mam wrażenie,że kloca noszę- Amelia waży kilo mniej więc się czuje mocno różnicę.....mają coś ponad 80cm...

Hanoos- no niezłą macie różnicę wieku, ja mam brata 15 lat starszego.
 
hanoos wiesz, nigdy nic nie wiadomo, co nam kiedyś jeszcze do głowy przyjdzie z dziećmi.... kiedyś myśleliśmy o modelu rodziny 2+2, jednak po porodzie nasze plany uległy zmianie. Mąż powiedział "nigdy więcej", ja powiedziałam "dobrze ze chociaż jest jedno dziecko i jesteśmy wszyscy w trójkę" i na tym temat się zamknął.
Ostatnio byłam na "spotkaniu klasowym", było parę osób, akurat prawie wszyscy o stanie cywilnym zajętym i prawie wszyscy mają dzieci. Oczywiście jak można się domyśleć, wszyscy mają tylko jedno dziecko i poszło stwierdzenie "jesteśmy pokoleniem jednego dziecka". Nikt ze zgodzonych nie chce mieć więcej dzieci...
 
Witam dziewczynki ;) u nas ostatnio kiepsko ze spaniem.. Wyszły nam 2 górne czwórki i myślałam że przejdzie a on dalej się budzi po 2, 3 razy w nocy. Już coraz częściej myślę o odstawieniu Mateusza od piersi bo mam wrażenie że on jest już od niej uzależniony i nigdy jej nie odda !! Tylko jak to zrobić ?:p i jak nauczyć go samemu zasypiac ? Trudne ro straszenie szczególnie że on wpada w taką histerię że nie mogę tego słuchać i daję cyca :(

Hanoos witam ponownie :) trochę wątek odżywa jak jest nas więcej

Ale Wy macie duże dzieci !! Nasz ma 75 cm i waży 9,5 i myślałam że jest duży :p

Osktapa może jeszcze kiedyś będziesz chciała dzidzie my chcemy już. Właśnie zaczynamy starania mimo problemów w ciąŻy wiem że chcemy mieć przynajmniej 2 :) i mam nadzieję że będzie dziewczynka :D

Co do bucikow to my pewnie kupimy dopiero na jesień mimo ze Mati już chodzi za raczke i sam staje to najlepiej mu na razie boso :)
 
Ostkapa - moj pierwszy porod tez byl ciezki i zobacz :-D po roku rodzilam znowu. Myslimy o trzecim Robaczku,ale staranki dopiero zaczniemy po lipcu 2014. Ja uwazam,ze jedno dziecko to za malo! moja kuzynka juz stara d..a ,a ciagle placze,ze nie ma zadnego rodzenstwa i rodzicom wybaczyc nie moze.... :baffled::baffled:

Hanoos - oj to duza Coreczka! moj Syn oczywiscie najwiekszym forumowym klopsem jest,ale Starszak tez taki byl i jak kiedys jadl wszystko to teraz musze sie niezle natrudzic by zjadl cos....

Sylha - no ja Mikolaja praktycznie nie nosze,bo rece wiedna po 2 minutach :-D

Moj Mikula juz puszcza sie i probuje chodzic sam,ale wydaje mi sie,ze pewnie dopiero na roczek. Bez pospiechu... :tak:
 
taycia dlatego nie mówię, ze na pewno nie będziemy mieć więcej dzieci. może kiedyś coś niechcący...;-) póki co nie chce przechodzić wszystkiego od początku, poza tym fundusze małe...

Zosia nosi ubranka na 80cm, a waży około 8.5kg:-)
 
gochaa ja rad na odstawienie cyca niestety nie dam, bo Agę przestałam karmić jak skończyła pół roku i to dziwne było, bo z dnia na dzień zwyczajnie mi zabrakło pokarmu, starczało przez tydzień jeszcze tylko na rano, a potem nawet rano nie i jakoś tak łagodnie to wszystko zniosła. Nie było jakiegoś protestu z jej strony. Pewnie dlatego, że jeszcze mała. Z takim starszym już trudniej, bo za kumaty na oszustwa :)

Ostkapa ja rozumiem, ze teraz nie myślisz o drugim bobasie. Pomijając trudny poród, czy ciążę, co po latach raczej zaciera się w pamięci, to wiadomo jak to teraz jest. Ja urodziłam Martynę jak miałam 18 lat, więc wiadomo, że nie myślałam o drugim od razu, bo studia trzeba było skończyć. Potem praca, potem oczekiwanie na umowę na czas nieokreślony i tak zeszło 9 lat. Potem poroniłam i mnie przerażała kolejna ciąża i zeszły następne 4 lata i bęc :) A dziewczyny, chociaż duża różnica, to kiedyś się dogadają.
Ja jestem jedynaczką, mama nie żyje i w sumie nie mam nikogo oprócz M i dziewczynek. Bardzo mi brakuje rodzeństwa..

Taycia, moja starsza tez była klopsem jak była mała, a jak tylko zaczęła chodzić, to stała się szczupaczkiem :) i zostało jej do dziś. 177 cm wzrostu i chuda jak patyk...

sylha ile miałaś lat jak załapałaś kontakt z bratem, tak mniej więcej ?
 
reklama
Dziewczyny a u nas zmiany! Moje dziecko przestawiło się z dwóch drzemek w dzień na jedną która trwa ok 1,5h :baffled: i coś mi się wydaje że już tak zostanie. Aaa no i łobuz zbił mi dzisiaj moją piękną donicę:baffled: nie zdążyłam złapać:-D

A co do dzieci to my myślimy oczywiście nad drugim. Właśnie ze względu na to żeby Tymek sam na tym świecie nie został. Ale starać się zaczniemy troszkę później. Chciałabym żeby nie było dużej różnicy wiekowej 2-3lata:-)
 
Do góry