reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Dziewczyny dzieki za wsparcie. Rzeczywiście Franek to cud, dzis wogóle nie plakałam w domu, cały czas sie bawilismy i smialismy.
Nie chcę zasmucac wątku, przepraszam Was :)
Pakuję sie do szpitala. Jutro pierwsza noc bez dziecka. Szit jak ja to zniosę. A jak zniesie to mój ślubny ;-) ?
 
kruszka tak mi przykro:-( trzymaj się kochana!!! Franio jest Waszym wielkim cudem, masz rację:-)
nie martw się, ze zasmucasz wątek, od tego jesteśmy - żeby się wygadać, mieć wsparcie...:-*
 
Kruszka przykro mi bardzo:(

Dziewczyny co dajecie maluchom zamiast kaszek np. Nestle czy bobovita ? Chce dać mu coś innego:)
Ja daje mleko kaszki obiadki owoce i mleko.
Wydaje mi się ze taką monotonia...
 
Maria mój już je jogurciki, serki różne przeważnie na kanapce serek "mój ulubiony" to taki naturalny z pomidorkiem, jajka na twardo lub jajeczniczka na parze, twarożek z owocami. Dużo już je ;-) Żadnych reakcji alergicznych nie ma także chyba mu to pasuje :)
 
reklama
Maria jogurciki je albo te z bobovita/ gerber dla dzieci albo robię mu koktajl z naturalnego z owocami. A twarożek to taki zmielony żeby nie było drudek albo zwykły półtłusty z dodatkiem jogurtu żeby nie był taki suchy. Różnie kombinuje żeby było dobrze :-p
 
Do góry