reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Poluniu kochana Wszystkiego Najlepszego na te 6 miesiecy !!!!!
Franusiu i Tobie przystojniaku zycze Wszystkiego Najlepszego na te 6 miesiecy !!!!
Rosnijcie zdrowo dzieciaczki ;-)


Maly sie zdrzemnal popoludniu troche tak od 14:30 az do 17:30 Ja se polezalam we wyrku troche ale nie umialam zasnac ale chociaz se odpoczelam :-D
Gola moze to byc od zmiany pogody ostatnio mieliscie takie upaly a teraz znowu inaczej moze to od cisnienia?!
Angun no to fajny wypad wam sie szykuje mam nadzieje ze Arturek zniesie dobrze podroz samochodem,a daleko jedziecie??

 
reklama
Kochane mamy 6 miesięczniaków, czyli Cocca i Gola - wszystkiego najlpeszego dla waszych pociech!!

gola - ja dziś też chyba z 3 kawy wypiłam i czułam się sponiewierana strasznie, może to przez nienajlepszą nockę, a może to ciśnienie dziś coś szwankuje.

mirelka - bardzo smutna historia, wobec której człowiek jest po prostu bezradny, nawet nie chcę sobie wyobrażać co czuje ta rodzina.

anek - ty to masz pecha, może spisz z następną nianią jakąś wstępną umowę, czy coś, bo jak widać tak na gębę to jednak nie ma co liczyć, pocieszające jest jednak to, że twoje dziecko nie będzie pod opieką tej nieodpowiedzialnej kobiety.

asia333 - może ząbki przeszkadzają zuzi, dlatego potrzebuje więcej bliskości? Mam nadzieję, że to tylko przejściowe, czego i sobie życzę co jakiś czas bo IGor ma tendencje do psucia się i na szczęście rownież do samoistnego naprawiania.

aneczka87 - no to masz silną córcię, u nas na razie jeszcze słabo z tym siedzeniem.

Więcej napisze jutro, bo właśnie goście do nas przyszli.
 
Dziękujemy BB ciocie :-D
Ssabrinaa kurka wodna, nie wiem wlaśnie :( Kiedyś mi w nocy słabo było, nawet chyba z angie na ten temat gadałam, krew z nosa mi leciała. Ale teraz może faktycznie zmiana ciśnienia + niewyspanie. Pospał ładnie Sami widzę, ja też nie umiem spać w dzień, ale sam fakt, że se człowiek legnie pomaga zregenerować siły :)
Pola wykąpana i już śpi.
Zastanawiam się co u lasek, które już długo nie pisały
 
Tymku kochany i Tobie zycze Wszystkiego Najlepszego na te 6 miesiecy !!!! Duzo zdrowka przystojniaku ;-)

Gola
moze warto sobie isc i zbadac krew moze masz anemie albo cos no i pewnie przydalby Ci sie pewnie taki ciag kilku ladnych godzin snu w nocy coby zregenerowac sily.A wiesz ze czasem mi sie uda zdrzemnac popoludniu z malym ale tylko wtedy jak mam kiepska nocke i wczesnie jeszcze rano mam pobudke to wtedy drzemie :-)
Tez jestem ciekawa co tam u Margan,kachutki,Madzi a i winki sie przestala odzywac.....pisalam ostatnio z nasza anus0207 ma malo czasu na forum ale podczytuje nas czasem i Marika ma juz pierwsze zabki :-)

Maly juz jest po kapieli, obalil butle i zasypia powoli :tak:
 
Gola, cocca, Anna buziaki dla maluszków!!!!

Przepis na życie zaniebawem.....;-)..ciekawe co dziś Żabcia wymyśli:shocked2::-D
Zimnica u nas straszna , ale chyba od jutra ocieplenie..

Anek dawalaś ogłoszenia, że szukasz pilnie niani w necie, na regionalnych portalach??

Gola Ty karmisz intensywnie, może brak po prostu jakiegoś pierwiastka, magnez , potas..itp, łykaj witaminki, bananki wciągaj, powinno pomóc:tak:
 
Pola, Franku, Tymku Wszystkiego najlepszego na te 6 miesięcy

Majuska ja też pilnuję czasu, czekam na Przepis na życie, muszę jeszcze zdążyć się okąpać potem tylko myk do łóżeczka:tak:

ja dziś znowu intensywnie czytałam o tych pneum i meningokokach mam taki mętlik w głowie że szok a już miałam wszystko ładnie zaplanowane śmierć chłopczyka dała do myślenia:-(

wyczytałam że meningokoki są groźniejsze od pneum:baffled:

Miłego oglądania
Spokojnej nocki
 
mirelka ja jak pisałam szczepię pneumo wszystkie dawki a meningo tylko jedną...tutaj w kalendarzu tak jest a z tym to ja myslę że wiedzą co robią.
Jesli masz kasę, bo wiem że w PL szczepienie na pneumo wszystkie dawki to spory wydatek...to może się zastanów...
Wiem również że dla dziecka to i spod ziemi się pieniądze wykopie ale ważny tez zdrowy rozsądek.
 
mikado moja nie chce ani na brzuszku ani na boczku spać , za to Kuba jak miał 4 miesiące sam zaczął spać na boku i biegałam do łóżeczka co pół godziny żeby sprawdzić czy wszystko z nim ok :tak:
maggipka współczuje sytuacji z małą ale lepiej było się zatrzymać na jakimś zjeździe (parkingu) niż jechać z dzieckiem na kolanach , my sobie sprawy nie zdajemy jakie to niebezpieczne ,mam nadzieje że nie masz mi za złe ;-)

Dla Wszystkich Półroczniaków Dużo Zdrowia :-)
 
reklama
Gola, Cocca, Anna wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pół roczku dla waszych skarbków!!!

Ssabrina jedziemy do południocwych Niemiec.
Gola ja biorę witaminy, może to przez niedobór albo po prostu niewyspanie.
Dziewczyny, padam na nos, Artur ładnie zasnął, ale za długo już siedzę przy kompie i oczy mi już wypadają z oczodołów.
 
Do góry