reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

U nas druga noc w domku minęła spokojnie, aż jestem w szoku że chodzę wyspana. Mała po kąpieli przez ponad godzinkę była zabawiana przez tatusia i braciszka, nosili ją, wozili w wózku a ona sobie patrzyła i machała łapkami. Chyba ją to zmęczyło, bo potem jak ją nakarmiłam o 22.00 to spała do 3.00, potem pobudka o 6.30 i o 9.00, czyli całkiem nieźle:tak:


aqua, Majuska
Ja też śpię z Małą, ale również dla własnej wygody, bo jestem leniuchem i nie chce mi się wstawać. A tak to tylko odwracam się na bok, podaję cysia i nawet oczu nie otwieram;-)Z synkiem też tak robiłam, a potem jak miał ok 3 miesięcy to bez problemy przeniósł się do swojego łóżeczka. Zresztą Tosia w dzień śpi w łóżeczku i nie ma problemu...
 
reklama
Dzień dobry mamusie:)
U mnie noc fatalna - Pola koncertowała od 3 do 6, najpierw mleko leciało jak oszalałe, a potem maleńka nie umiala sobie znaleźć miejsca...
aqua, Majuska, kachutka w nocy Pola śpi ze mną na sofie, w dzień w łóżeczku - w nocy mi wygodniej bo tylko wyciągam cycka i jestem spokojniejsza jak mała przy mnie.
U nas dwa dni temu była położna, przyjdzie też w przyszłym tygodniu.
Pogoda fatalna, wilgoć i zimno, czekam już na pierwszy mrozik i słoneczko :)
idę na śniadanie
odezwę się jak tylko mała pozwoli :)
 
Niuniunia gratulacje!
To kto jeszcze został?
Sara, anus, patusia82, no i ja oczywiście :-) Kto jeszcze?


Noc spokojna, bezobjawowa, powoli zaczynam się zapominać, że jestem w ciąży, bo nawet na sii nie wstawałam. Nerw kulszowy mi trochę odpuścił i normalnie jestem w stanie się w łóżku przewrócić, coraz lepiej chodzę, tylko mały szaleje niesamowicie. Zobaczymy co nam jeszcze weekend przyniesie :-)
 
niuniunia gratulacje :-)

jeszcze ja sie dopisuję do listy nierozpakowanych ;-)
u mnie nocki wyglądają całkiem normalnie,przesypiam zazwyczaj całe,ale martwi mnie to, że w czwartek jak byłam u lekarza to mnie badał i powiedział że mogę krwawić trochę tego dnia, no i tak było, wczoraj zamieniło się to w coś brązowego,a dzisiaj jakieś dziwne skrzepy brązowe ze mnie wylatują i nie wiem czy to po tym badaniu i czy to normalne jest :-(
może któraś z Was miała coś takiego?
 
2mycha1 a co to było za badanie? moze zadzwoń do Gina? ja pamietam, ze lekarz mi tak powiedzial przy któryms badaniu, ale ostatecznie nie krwawiłam. a oprócz tego cos cie boli? a może to odrywający sie czop?

Martttika no niestety u nas też cisza, wczoraj nawet zadnych skurczy nie czułam, wiec nici z mojego planu, że urodzę dzisiaj. a ciekawe co u Winki może ona już po?? no a wekend na pewno którejś z nas przyniesie pieknego zdrowego Bobaska, pytanie tylko który wekend ten czy nastepny???

Sabrina to fajnie, że już jesteście w domku. Ja czekam na relacje z Twojego porodu, bo wiem, że w UK to troche inaczej wygląda. Czy trzymali sie kurczowo Twojego planu? no i kurcze tutaj to normalne ponad dobe rodzić, ale chyba dobrze, że zrobili Ci ta cesarke?? jak sie czujecie w nowej roli?? czekamy na fotke Syneczka.

Gola najgorsze jest, że jak Dzieciątko płacze to mleko jeszcze bardziej nabiera. Co do spania z Dzieckiem to ja też to robiłam, miałam tyle dobrze, że przez pierwsze miesiace mieszkalam z Rodzicami to oni w nocy nieraz zabierali Młodego do łóżeczka. Ja po prostu odpływałam przy wieczornym karmieniu razem z Młodym i byliśmy cały czas na podłączeniu.

Kachutka można powiedzieć, że jesteś szczęsciarą skoro przespałas pół nocy (tfu tfu żeby nie przechwalić)

Jeśli chodzi o sprawdzanie krocza, to moja położna tego nie robiła (ale uważam, że powinna to robić) więc jeśli Katerinka widzisz i czujesz, że coś nie tak, to powinnas to komuś pokazać dla własnego spokoju.

A Dziewczyny czym sie teraz smaruje pepek Dziecka dalej tym czyms wstretnym fioletowym, po którym musiałam wyrzucic wszystkie body i pajacyki?? bo na niektórych zdjeciach Maluszków widziałam klipsy na pepkach?
 
Ostatnia edycja:
A ja dziś w nocy miałam jakieś bóle ala miesiączkowe, ale już się wyciszyły. Przed chwilą byłam na ktg, niby tętno ok i ruchy były, ale wykres zbyt płaski więc mam przyjechać po południu jeszcze raz. Jak będzie ok to na cesarkę jadę na czczo na 10 we wtorek, a jak nadal będzie nie do końca prawidłowy to będą mnie ciąć jeszcze dziś najprawdopodobniej. Chyba mam troszkę stresik.
 
Cześć Dziewczynki (zwłaszcza te oczekujące :))))
Ja też wciąż zero objawów, maluszkowi jest w moim brzuszku wyjątkowo dobrze, chociaż ciasno-dziwie mu się :-)
Mi położna kazała przyjść dopiero za tydzień w piątek, jak będę po terminie!!!! :szok:

Chyba rozpakuje sie jako ostatnia na BB :crazy:
 
Sara_R NO JA zajrzałam rano, a tu żadnej Mamy oczekującej, wiec myślałam, że już wszystkie rodzą :-). a tu widzę, że Mamy z Dzieciaczkami rano mają wiecej czasu to zaglądają, a my Brzuchatki śpiochy jedne uaktywniamy sie nieco później.
 
reklama
Witam Mamusie!!
My dziś kolejna spokojna noc przespana z wyjątkiem ok godziny na karmienia i przewijanie .
Tak Anus0207 my mamy juz małe skowronki w domach i dopiero jak pójdą spać na kolejną drzemkę to wchodzimy na BB, a Wy macie ten komfort jeszcze, że możecie o każdej porze.
Ale odpoczywajcie, odpoczywajcie.
 
Do góry