reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
gola ja bralam magnez niemal cala ciaze :tak: Nospe znacznie pozniej - tak jakos jak sie skurcze nasilaly (moze ok 30TC) i wieksza dawke magnezu niz wczesniej.
A jak chodzi o odstawienie to nospe odstawilam w 37TC (gdzie juz mialam zmiekczona szyjke macicy) a magnez odstawilam w 38TC (gdzie juz mialam rozwarcie na 2 cm i główke dziecka nisko w kanale rodnym).

w zasadzie jak na to popatrze to po odstawieniu nospy i magnezu wcale nie mam czesciej skurczów macicy.... Tak samo, jak biorac leki - przynajmniej tak je czuje....
 
Hej, jestem po wizycie...Opiszę co i jak w odpowiednim wątku. W każdym razie za 2 tyg o tej porze Tosinka będzie już na świecie:tak: Potem Was doczytam, a teraz muszę coś wszamać bo padam z głodu:szok:
 
Katerinka ale super wiesci,super ze juz malutka karmisz,przewijasz i ze sie nia juz zajmujesz,to musi byc niesamowite doswiadczenie i przezycie:-D ciesze sie bardzo ;-)
A co do samochodu to masz racje,to tylko ktos o bardzo niskiej osobowsci jest zdolny do czegos takiego no ale coz,zdarzaja sie wlasnie i takie wypadki w naturze ze komus brak ktores klepki:tak: ale wmawiam sobie ze to tylko samochod ;-) wiec w przyszlosci sie go odnowi :tak:

Ciekawe jak tam nasza Madzia czy jeszcze rodzi czy juz jest u niej po wszystkim??
 
nimfii otóż to! Rozumiem jeśli ten pessar by szyjkę na tyle urwardził, zeby się nie chciała już skracać i rozwierać (bo tak sie zdarza), ale jest miękka i trochę rozwarta. Rozumiem żeby Fenoterol na tyle powstrzymał czynność skurczowa, ze by się już nie pojawiła. No ale skurcze są! Więc o co chodzi ja sie pytam?!;-) Jednak niezbadany jest ludzki organizm:sorry2:
A Maćka w którym tygodniu urodziłaś?

85asia a czemu Ty w takiej niewiadomej jesteś?
 
moje kochane towarzyszki żegnam się bo zaczynam się szykować do szpitala kąpiel włoski itp
mam nadzieje ze mnie nie odeślą :) trzymajcie kciuki za powodzenia cc i za Klaudie by cała i zdrowa przyszła na świat !!!!!! boję się tylko że z kwitkiem odeśla mnie do domku oby nie , jak co dam znać czy mam hallowenowa córeczkę buziaki :****
 
Hey kochane..my już od wczoraj w domku mała jest słodka...:-)ja walcz.e z nawałem a mała z bólami brzuszka dużo je a potem płacze z bólów brzuszka pierwsza noc mamy za sobą kiepska...ehhh zbliż a się następna aż się boje:-( zajże do was ja jakieś kilka dni i zdam relacje gdyż strasznie jestem pozszywana a na tyłku od porodu nie siedziałam straszny mam ból i jeszcze trochę nie posiedzę...ogólnie poród trwał 7.15 h a druga faza 15 min było ciężko bo zaczynałam od zera ale już po wszystkiemu...trzymam kciuki za te co jeszcze czekaja:-)buziaki
 
kati82 trzymam kciuki i czekam na wieści! Powodzenia!!!

ankusch fajnie, ze się odezwałaś! Oj bidulko to się musiałaś namęczyć i dalej sie meczysz. Oby szybko wszystko się zagoiło! Czekam na bardziej szczegółowe wieści i opis porodu. Trzymajcie sie dzielnie:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie mam siły wszystkiego nadrobić, bo nie było mnie na forum przez 2-3 dni a Wy w tym czasie nie próżnowałyście:-) U mnie coraz gorzej, cały czas biegunka, ból brzucha i nieregularne skurcze. Strasznie też dużo osób do mnie dzwoni a nie chce mi się gadać i każdemu mówić, że jeszcze nie urodziłam. Może powinnam się cieszyć, że takie zainteresowanie, ale czasem potrafi mnie to zmęczyć, bo mam 5-6 telefonów prawie w jednym czasie....
Kati
trzymam mocno kciuki ja jadę 2-go na cc i też z nadzieją, że mnie nie odeślą:-)
Margana życzę Ci z całego serca żeby w końcu Cię złapało!
Ssabrinaa wychodzi na to, że nietylko w Polsce jest chamstwo!
Katerinka ciszę się, że u Was wporządku, Patrysia jest śliczna! Powiem Ci, że nie mogłam przez "Ciebie" spać, bo cały czas myślałam czy wszystko w porządku u Was.
Zresztą martwię się też co u Angie i jej Kingusi....
 
Do góry